Moda

Ubrania dla kolumny

Ubrania dla kolumny

Zdjęcie autorstwa Tom Leishman z Pexels

Wyróżniamy kilka typów sylwetki. Kolumna charakteryzuje się brakiem wyraźnego wcięcia w talii. Jej ramiona, biodra i talia są mniej więcej tej samej szerokości. Na szczęście pożądane proporcje sylwetki można uzyskać za pomocą odpowiednich fasonów. Przedstawiamy ubrania dla kolumny, które przyniosą oczekiwane rezultaty.

Spis treści:

  1. Rozszerzające się szorty
  2. Rozkloszowana spódnica
  3. Ubrania dla cegły. Rozkloszowana sukienka
  4. Ubrania dla kolumny. Baskinka
  5. Płaszcze o rozkloszowanym kroju
  6. Płaszcze o rozkloszowanym kroju
  7. Luźne sukienki spięte w talii paskiem

Rozszerzające się szorty

Niektóre kobiety niechętnie spoglądają w kierunku rozszerzających się szortów. Obawiają się, że te będą je poszerzać i dodawać zbędnych kilogramów. Tymczasem w przypadku kolumny rozszerzające się szorty stanowią idealne rozwiązanie. Z ich pomocą można nadać objętości biodrom, dzięki czemu talia optycznie ulega wyszczupleniu. Kobiety o figurze typu cegła powinny unikać dopasowanych szortów, które dość mocno przylegają do bioder i ud. Takie krótkie spodenki tylko podkreślą to, co kolumna pragnie ukryć.

Rozkloszowana spódnica

Rozkloszowana spódnica przed kolano w stylu Marilyn Monroe zawsze wygląda kobieco i zmysłowo. Na dodatek optycznie poszerza biodra, dzięki czemu sylwetka staje się bardziej krągła. Zarysowuje się również różnica między talią a miednicą. Figura przestaje być prostokątna,  staje się bardziej krągła.

Ubrania dla cegły. Rozkloszowana sukienka

Kobiety o figurze cegły powinny unikać sukienek bodycon, które ściśle przylegają do ciała i podkreślają jej mankamenty. Wiele dobrego potrafi zdziałać rozkloszowana sukienka. Dobrze, aby jej dół był uszyty ze sztywniejszego materiału, wówczas zachowa swoją poszerzającą formę. Dzięki rozkloszowanej sukience figura kolumny zaczyna przybliżać się do klepsydry.

Ubrania dla kolumny. Baskinka

Baskinka to świetne rozwiązanie dla kolumny. Podkreśla ona talię, a następnie ulega lekkiemu rozkloszowaniu, przez co dolna część sylwetki nabiera krągłości. W sklepach można znaleźć zarówno bluzki o kroju baskinki, jak i ramoneski czy sukienki. To nie lada gratka dla pań o figurze kolumny.

Płaszcze o rozkloszowanym kroju

Jak zapewne zauważyliście, kolumnie sprzyjają ubrania, które nadbudowują dolną część sylwetki. Przez to pojawia się różnica pomiędzy szerokością talii i bioder. Płaszcz o rozkloszowanym kroju powinien znaleźć się w garderobie każdej kobiety o figurze cegły.  Potrafi on zdziałać wiele dobrego dla sylwetki. Za jego sprawą figura zaczyna się zbliżać do pożądanych proporcji klepsydry. Tutaj także ważne jest, aby płaszcz był wykonany ze sztywniejszego materiału, który zachowa formę.

Wzorzyste spodnie

Objętości biodrom można dodać także, sięgając po wzorzyste spodnie. Te mają to do siebie, że pogrubiają naszą sylwetkę. Im większy wzór, tym większy efekt zaokrąglenia. Gdy chcesz poszerzyć biodra oraz pośladki, postaw na spodnie w duże kwiaty lub grochy. Te przyniosą lepsze rezultaty od malutkich kwiatuszków czy groszków.

Luźne sukienki spięte w talii paskiem

Kobiety o figurze kolumny powinny też sięgać po luźne sukienki o kroju oversize, aby następnie spiąć je w talii paskiem. Dzięki temu góra i dół będą lekko poszerzone, natomiast talia wyszczuplona. Dzięki temu prostemu trikowi cegła może przybliżyć się do klepsydry.

Dodaj komentarz