zima 2017

Zima dopiero się rozpoczęła. Przed nam kilka miesięcy chłodu, a wraz z nimi nowe trendy, które serwują nam kreatorzy mody. Nowy rok to doskonała okazja do modowych eksperymentów. Czas poznać trendy, które przyniesie nam zima 2017!

Zima 2017

Zima w nowym roku nie będzie nudna i na pewno zaskoczy wzorami oraz kolorami. Szaleństwa nie tylko na śniegu, ale w naszej garderobie są jak najbardziej wskazane. Jesteśmy coraz bardziej otwarci na nowe propozycje i potrafimy bawić się modą. Polki ubierają się coraz lepiej, prezentując swój własny styl, jednocześnie umiejętnie czerpiąc z trendów. To, co dla jednych kiczowate, dla innych staje się modową inspiracją. Jesteście gotowi na mieszankę stylów?

Tiulowa królowa

Tiule przestają być zarezerwowane tylko dla księżniczek. Falbanki i pastele niczym z bajki to jeden z zimowych trendów. Na nadchodzący karnawał warto wybrać dziewczęce sukienki i spódnice, szczególnie, jeśli jesteśmy zwolenniczkami romantycznego stylu. Korona na głowę i pozostaje tylko znalezienie księcia. Drogie panie, uważajcie podczas sylwestrowego szaleństwa! Ktoś może znaleźć wasz pantofelek i kto wie jak potoczy się wasza opowieść.

Sportowe retro

Miłośniczki sportowego stylu wracają do korzeni. Lampasy i geometryczne wzory powracają. W nowym roku skupimy się na trzech kolorach – bieli, czerwieni i indygo. Wciąż będziemy nosić modne bluzy i swetry w sportowym stylu. Getry i dresowe spodnie także będą obecne w trendach, więc nowy rok szykuje nam się wygodnie i komfortowo.

Militarna elegancja

Żołnierski styl nabiera nowego wyrazu. Tym razem stawiamy na płaszcze z rzędami guzików. Podkreślamy talię paskami i rezygnujemy ze spodni, na rzecz spódnic. Do tego kozaki za kolano i broszki, imitujące wojskowe medale. Wybieramy złote i błyszczące dodatki, które z khaki, granatem i czernią tworzą stylowe połączenie. Uwaga – nadchodzi era kobiet w mundurach!

Kocia mama

Kocie motywy wchodzą na salony. W nadchodzącym roku stylizujemy się na panią w moherowym berecie, ale w bardziej szalonej wersji. Łączymy różne kolory i wzory. Zakładamy sweterki, duże okulary i retro dodatki. Kołnierzyki i broszki to prawdziwy hit, więc warto poeksperymentować i nieco zaszaleć w 2017 roku.

Disco szał

trendyCekiny, brokaty i skóra to coś dla fanek disco. Cofamy się do kolorowych lat 70. i 80.  Tanecznym krokiem w rytmach disco wkroczymy w nowe trendy. Będziemy błyszczeć nie tylko na parkiecie. Nie boimy się kiczu i odważnych barw – rok 2017 zdecydowanie będzie należał do nas!

Katarzyna Antos