Gorący temat! Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Testujemy szminki idealne na wiosnę: Becca Ultimate Lipstick Love

Becca Ultimate Lipstick Love

Becca to profesjonalna marka oferująca kosmetyki do makijażu, które charakteryzują się wysoką jakością.  Jej rozświetlacze uchodzą za kultowy kosmetyk.  Nasze redaktorki w poszukiwaniu szminki idealnej na wiosnę postanowiły przetestować Becca Ultimate Lipstick  Love.

Kolory

Do przetestowania z okazji zbliżającej się wiosny wybrałyśmy dwa odcienie: krwistą czerwień oraz przepiękny różowy koral. Te dwa kolory wspaniale ożywiają twarz. Po zimie większość z nas ma jasną cerę, która potrzebuje barwnego powiewu.

Becca Ultimate Lipstick Love

Wykończenie

Pomadki Becca Ultimate Lipstick Love mają kremową, nawilżającą formułę, która ładnie odbija światło. Lustrzany połysk sprawia, że wargi sprawiają wrażenie większych, niż są w rzeczywistości.  W szminkach na próżno jednak szukać drobinek, ponieważ tych nie zatopiono w bazie pomadki. Połysk jest elegancki i szminki z tej serii sprawdzą się do biura.

Becca Ultimate Lipstick Love

Pigmentacja

Szminki Becca Ultimate Lipstick Love wyróżniają się wysoką koncentracją pigmentu. Pomimo iż są miękkie oraz nawilżające bardzo dobrze kryją. Wystarczy jedno pociągnięcie ust, by te stały się czerwone lub koralowe.

Becca Ultimate Lipstick Love

Trwałość

Pomadki Becca Ultimate Lipstick Love nie są tak trwałe jak klasyczne maty, ale 5-godzinna trwałość jest bardzo dobrym rezultatem, zważywszy na nawilżająco-odżywczą formułę produktu.  Później szminka zaczyna się lekko zjadać podczas mówienia i warto dokonać drobnych poprawek.

Becca Ultimate Lipstick Love

Konsystencja

Pomimo ultralekkiej formuły produktu, szminka nie wykazuje tendencji do migracji poza kontur warg.  Pomadka jest nawilżająca, po jej użyciu usta są miękkie i gładkie w dotyku jak po zastosowaniu balsamu ochronnego.

Cena i dostępność

Pomadki Becca są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora, gdzie zapłacimy za nie 99 zł.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz