termage-trwaly-lifting-bez-skalpela

Każda z nas marzy o pięknej i gładkiej skórze bez zmarszczek oraz o pozbyciu się cellulitu raz na zawsze. Co jednak zrobić, gdy „cudowne” kosmetyki nie spełniają swojej roli, a nie chcemy zdecydować się na trudną i bolesną operację plastyczną?

Teraz jest na to doskonały sposób, oparty na nowatorskiej, niedawno opatentowanej technologii ThermaCool. Termage – bo o tym zabiegu mowa – to jedna z najskuteczniejszych metod, która wykorzystuje regenerujące działanie fal radiowych. Dzięki nim możliwe stało się usuwanie zmarszczek, ujędrnianie skóry, zwiększanie jej napięcia, usuwanie cellulitu i uzyskanie trwałego liftingu już po jednym zabiegu. A to wszystko bezboleśnie i bez użycia skalpela!

Podczas zabiegu Termage wykorzystuje się fale radiowe, które pobudzają i regenerują włókna kolagenowe, odpowiedzialne za napinanie i elastyczność skóry. Odnowienie kolagenu powoduje, że skóra staje się wyraźnie młodsza i bardziej jędrna. Zmarszczki znikają, wygładza się owal, a powieki zostają automatycznie podniesione, co czyni twarz znacznie atrakcyjniejszą. Termage można stosować także w innych okolicach ciała – do wygładzenia podbródka, szyi, wewnętrznej strony ramion, usunięcia rozstępów i cellulitu z brzucha, ud i pośladków. Dzięki tej nowatorskiej metodzie można szybko i łatwo wymodelować swoje ciało i pozbyć się niedoskonałości.

Termage bez obaw można stosować do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są nieinwazyjne i nie wymagają hospitalizacji, można wrócić do swoich codziennych spraw zaraz po ich odbyciu. Zwykle wystarczy tylko jedna wizyta w gabinecie kosmetycznym, chyba, że lekarz zdecyduje inaczej. Sesja Termage może trwać do trzech godzin, w zależności od obszaru ciała, na którym jest wykonywany zabieg. Polega on na dotykaniu skóry specjalną przystawką, która emituje fale radiowe. Pacjentka odczuwa wówczas intensywne ciepło – to znak, że włókna kolagenowe są pobudzane. Jednocześnie przystawka jest schładzana, by zapewnić optymalną temperaturę dla ciała.

Tuż po zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza i bardziej napięta. Od razu można zauważyć różnicę i dostrzec, że twarz wygląda młodziej. Na pełne efekty trzeba jednak poczekać 4 do 8 tygodni od wykonania zabiegu. W ciągu kolejnych 6 miesięcy następuje trwały, niewidoczny gołym okiem proces naprawy skóry i ciągłego pobudzania włókien kolagenowych. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji każdego rodzaju skóry, dlatego u jednych kobiet rezultaty widać szybciej, u innych wolniej. Jedno jest pewne – po zabiegu Termage młodnieje się z dnia na dzień. Działanie tej innowacyjnej metody niestety nie jest trwałe. Nasza skóra wciąż się zmienia i nie da się zatrzymać upływu czasu, ani zablokować wiotczenia włókien kolagenowych. Mimo to Termage uzyskuje znakomite wyniki wśród nieinwazyjnych zabiegów estetycznych. Jego efekty utrzymują się aż do pięciu lat!

Monika B.