Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Tanie i dobre paletki cieni do powiek – My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette

My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette

Szukasz dobrych, matowych cieni, którymi zakamuflujesz opadającą powiekę? Chcesz wprowadzić odrobinę świeżości do swojego wiosennego makijażu? A może po prostu szukasz dobrych i tanich cieni do powiek idealnych do wykonania dziennego make upu? Nasze redaktorki miały okazję przetestować My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette. Poznaj ich opinię nt. tych ciekawych kosmetyków.

Kolory

Do wyboru mamy kilka matowych paletek cieni do powiek My Secret Natural Beauty. Nasze redaktorki przetestowały dwie z nich: fioletową i brązową. Każda z nich sprawdzi się u innego typu urody. Panie, które mają ciepły typ urody, z pewnością ucieszą się z paletki brązów, które wspaniale będą korespondowały z ich oliwkową karnacją. Z kolei fioletowa paletka cieni do powiek sprawdzi się u kobiet o chłodnym typie urody, które mają problem z większością dostępnych na rynku cieni do powiek, ponieważ te są dla nich za ciepłe. Kobiety, które mogą się pochwalić bardziej neutralnym typem urody, będą świetnie wyglądały w obydwu wariantach kolorystycznych. Każda z paletek została skonstruowana w taki sposób, aby wykonać nią pełny makijaż oczu. Nie musisz się zastanawiać, czy cienie do siebie pasują, bo o to zadbał już sam producent.  Jasny cień do powiek nakładamy na powiekę ruchomą, środkowy cień pełni rolę transferowego i służy do podkreślenia załamania powieki, zaś najciemniejszy nakładamy w zewnętrznym kąciku i blendujemy w górę.  My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette to praktyczne rozwiązanie, jeśli masz paletki 16 cieni, których nijak nie potrafisz ze sobą zestawić, to tutaj docenisz prostotę.

My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette

Wykończenie

Wszystkie cienie z paletek My Secret Natural Beauty  mają matowe wykończenie. Jest ono wskazane w przypadku makijażu kobiet dojrzałych oraz pań z opadającą  powieką. Środkowy cień transferowy nałożony powyżej załamania podnosi optycznie opadającą powiekę i sprawia, że prezentuje się ona dużo korzystniej. Z kolei ze względu na brak brokatu i innych połyskujących drobinek nie musimy obawiać się podkreślenia zmarszczek mimicznych.

My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette

Pigmentacja

Matowe cienie z paletek My Secret Natural Beauty wyróżniają się rewelacyjną pigmentacją. Jeśli wcześniej trafiałaś na problematyczne, suche, wręcz tępe maty, to tutaj spotka cię miła niespodzianka. Cienie są dobrze zmielone i świetnie przylegają nawet do nagiej powieki. Dzięki wysokiej koncentracji pigmentu makijaż wykonuje się szybko i przyjemnie.

My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette

Trwałość

Cienie dobrze trzymają się nawet na nagiej powiece, ale radzimy nałożyć bazę pod cienie lub korektor pod oczy na powierzchnię powieki ruchomej. Ten prosty trik pozwala przetrwać makijażowi w nienaruszonym stanie aż do wieczornego makijażu.

Blendowanie

Cienie z My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette bardzo dobrze się ze sobą łączą, tworząc płynne przejścia oraz mgiełkę koloru. Te cienie praktycznie same się blendują i nawet osoba bez większego doświadczenia w makijażu powinna sobie z nimi świetnie poradzić.

Cena i dostępność

Cienie My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura w regularnej cenie rzędu 17,59 zł.  Jest to naprawdę niewielka kwota, biorąc pod uwagę wysoką jakość kosmetyków.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz