Szukasz rady dotyczącej relacji damsko-męskiej? Napisz do nas

2
23
kącik porad sercowych

Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, jeśli czujesz, że uderzasz głową w ścianę, a wasza relacja ugrzęzła w martwym punkcie, napisz do nas.  Często nie dostrzegamy pewnych istotnych czynników, które dla osób postronnych są doskonale widoczne.  Czasem rada obcej osoby pomaga przełamać impas i pchnąć relację do przodu w satysfakcjonującym nas kierunku.  Zapewniamy całkowitą anonimowość i wsparcie.

Jeśli zastanawiasz się, czy jemu na tobie zależy, nie wiesz, jak zinterpretować jej zachowanie lub zrozumieć jej pytanie, pomożemy Ci w tym.  Nasze porady są całkowicie bezpłatne. Z przyjemnością pomagamy innym w problemach sercowych.  Nie istnieją dla nas tematy tabu. Jeśli chcesz nas o coś zapytać, napisz do nas na adres: forum@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Miłość i związki – porady”.

Do zadawania pytań i opowiedzenia swojej historii zachęcamy też mężczyzn. Jeśli nie wiecie, co zrobić, aby zyskać przychylność kobiety, służymy radą.  Wybrane zapytania zostaną przez nas opublikowane na stronie Menopauza.pl wraz z odpowiedzią.  Nie podajemy personaliów ani żadnych szczegółów umożliwiających weryfikację użytkownika, który poprosił nas o radę.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ