Uroda

Sztyft rozświetlający Nudestix

nudestix sztyft rozświetlający

Na rynku kosmetycznym mamy mnóstwo rozświetlaczy, ale nie wszystkie spełniają oczekiwania wymagającego klienta. Na szczęście mamy markę Nudestix, która w swojej kolekcji ma nowość – sztyft rozświetlający. Czym ten kosmetyk wyróżnia się spośród innych, rozświetlających cerę?

nudestix rozświetlacz w sztyfcie

Multifunkcyjny kosmetyk

Zacznijmy od tego, że sztyft rozświetlający Nudestix to nie tylko klasyczny rozświetlacz do kości policzkowych. Możemy użyć go także do powiek, ust czy łuku brwiowego. Delikatny kolor, który pięknie odbija światło, rozpromienia cerę i nadaje jej młodego wyglądu. Praktyczny sztyft ułatwia samo konturowanie czy cały makijaż. Wystarczy nałożyć go na dane partie twarzy i dobrze rozetrzeć za pomocą skośnego pędzla, umieszczonego na drugim końcu naszego sztyftu. Takie praktyczne i wygodne rozwiązanie prezentuje marka Nudestix. Idealne dla podróżujących, którzy cenią miejsce w kosmetyczce i ciężar swego bagażu podręcznego. Sztyft rozświetlający doskonale sprawdza się zarówno w dziennym jak i wieczorowym makijażu. Sami decydujemy, jak dużo go nałożymy i jaki efekt końcowy uzyskamy. A ten, trzeba przyznać – robi wrażenie!

nudestix rozświetlacz w sztyfcie

Nudestix w kultowym opakowaniu

Multifunkcyjność to nie jedyna cecha marki. Jak zwykle, kosmetyk Nudestix zamknięto w metalowym, stylowym opakowaniu. Czarne pudełeczko, wykończone lusterkiem, z powodzeniem zastąpi mini kosmetyczkę czy sprawdzi się jako pudełko na wszelkiego typu drobiazgi. Sam kosmetyk to wygodny, czarny sztyft w matowym opakowaniu. Solidne końcówki chronią rozświetlacz oraz włosie pędzla. Mając przy sobie taki kosmetyk, możemy śmiało zapomnieć o pędzlach. Takie rozwiązania, z dwiema końcówkami jak najbardziej lubimy i polecamy. A sam rozświetlacz jest wart przetestowania, ze względu na subtelne i zarazem efektowne wykończenie modnego makijażu. Każda miłośniczka kosmetyków rozświetlających pokocha go już od pierwszego użycia.

nudestix rozświetlacz w sztyfcie

Sztyft rozświetlający Nudestix Nudies All Over Face Color Bronze + Glow jest dostępny w perfumeriach Sephora.

Cena: 119,00 zł

Kolor: Illumi-Naughty

Dodaj komentarz