Bell-konkurs

Każda z nas zasiadając do wigilijnej wieczerzy, pragnie wyglądać wyjątkowo.  Już dziś weź udział w naszym świątecznym  konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Bell. Z ich pomocą stworzysz niezapomniany makijaż i manicure.

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Menopauza.pl firma Bell ufundowała 5 zestawów kosmetyków. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

 • Bell pomadka do ust Celebrity

Satynowa pomadka w klasycznych w żywych, kobiecych kolorach. Kremowa konsystencja sprawia, że jest niezwykle przyjemna i gładka w aplikacji. Intensywnie kryje usta głębokim kolorem, jednocześnie zmiękczając je i wygładzając. Usta pozostają nawilżone i pełne subtelnego, aksamitnego blasku.

 • Bell lakier do paznokci Gel  4D Caffe Latte

Lakier do paznokci o niezwykłym połysku, porównywalnym do uzyskiwanego w salonach kosmetycznych przy użyciu lakieru żelowego utwardzanego światłem lampy UV. Efekt 4D – „niesamowicie mokrych paznokci” osiągamy pokrywając je lśniącym kolorem, niewymagającym długiego schnięcia. Optymalnie dobrana formuła zapewnia trwałość lakieru. Precyzyjny, płaski pędzelek pozwala na równomierną aplikację bez smug i zacieków. W gamie specjalnie wyselekcjonowanych kolorów znajduje się 6 odcieni „caffe latte”: mleczno-biały, elegancki beżowy, smakowite malinowe frappe, tradycyjny kawowy, czekoladowy brąz oraz czarny.

 • Bell lakier do paznokci Gel 4D Confiture

W gamie wspaniale nasyconych kolorów znajdziemy 5 odcieni: wprowadzające nas w romantyczny nastrój dojrzałą malinę oraz leśny wrzos, kojarzące się ze złotą polską jesienią mirabelkę i śliwkę, czy też z wędrówkami po lesie jagodę. Patrząc na nasze zadbane dłonie, poczujemy się prawdziwie glamour!

 • Bell odżywka do paznokci Vitamin Bomb

Zawiera witaminy (C,A,E,F,B5) oraz pięć ekstraktów roślinnych, w tym z liści aloesu, cytryny, winogron, korzenia żeń – szenia i oleju z pestek granatu, które działają odżywczo i rewitalizująco. Preparat wzmacnia i utwardza płytkę paznokcia. Nadaje delikatny kolor i wysoki połysk.

 • Bell Water Extreme Top Coat

Wodoodporny top coat zastosowany na mascarę przedłuża jej trwałość.  Nie rozmazuje się, nie zmienia wyglądu ani koloru tuszu na rzęsach. Żelowa formuła sprawia, że produkt jest łatwy w aplikacji, a specjalnie dobrana szczoteczka dociera nawet do najkrótszych rzęs. Utrwalacz tuszu do rzęs pozwoli cieszyć się wachlarzem rzęs na plaży, basenie czy w deszczowy dzień.

 

Wygraj kosmetyki Bell i spraw sobie prezent pod choinkę!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków Bell, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakie są twoje najmilsze wspomnienia z kosmetykami Bell? Opisz je w kilku zdaniach.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 13.12.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy zamieszczać jako komentarze pod niniejszym artykułem konkursowym.

Życzymy powodzenia!

 

Regulamin

 • Spośród odpowiedzi zamieszczonych pod niniejszym artykułem konkursowym do 13.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
 • Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
 • Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków Bell (pomadka do ust Celebrity +  lakier do paznokci  Gel  4D Caffe Latte + lakier do paznokci Gel  4D Confiture + odżywka do paznokci Vitamin Bomb +Water Extreme Top Coat) jest firma Bell.
 • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
 • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
 • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
 • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
 • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
 • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 Tekst sponsorowany