Zdrowie

Soczewki, które ułatwią funkcjonowanie przy astygmatyzmie – Acuvue Oasys For Astigmatism

Pexels

Codzienne funkcjonowanie przy wadach wzroku jest wyzwaniem, a jeśli dochodzi do tego dodatkowo astygmatyzm, który zaburza ostrość widzenia i czułość na kontrasty, znalezienie odpowiednich soczewek może być ciężkim zadaniem. Soczewki toryczne Acuvue Oasys For Astigmatism powstały z myślą o osobach dotkniętych wadą wzroku w połączeniu z astygmatyzmem. Przeczytaj, czym się charakteryzują i dlaczego warto je wypróbować?

Cechy soczewek torycznych Acuvue Oasys For Astigmatism

Soczewki Acuvue Oasys For Astogmatism są to soczewki toryczne dwutygodniowe, które – dzięki zastosowaniu unikalnych technologii i materiałów – zapewniają maksymalny komfort osobom borykającym się z problemem astygmatyzmu, występującego jednocześnie wraz ze zwykłą wadą wzroku. Szczególnie powinny je wypróbować osoby, które z różnych powodów nie mogą stosować innego typu soczewek przy astygmatyzmie.

W produkcji soczewek zastosowano projekt przyspieszonej stabilizacji – to innowacyjne rozwiązanie pozwala na przywrócenie soczewki do prawidłowej pozycji przy wykorzystaniu mrugania powiek. Innymi ogromnymi zaletami tych konkretnych soczewek torycznych jest wykorzystanie do ich produkcji materiałów hydrożelowo-silikonowych, które są doskonale nawilżone i zapewniają komfort noszenia nawet w warunkach większej podatności na wysuszanie oczu. Gładki i delikatny materiał nie powoduje podrażnień, ani pękania żyłek na gałce ocznej. Soczewka nie przesuwa się nawet podczas energicznego, szybkiego ruchu głowy. Materiał hydrożelowo-silikonowy zapewnia także odpowiednią przepuszczalność tlenu, a dopływ jego właściwej ilości przekłada się na komfortowe użytkowanie soczewek.

Korzystając z nich, masz ponadto zabezpieczenie przed negatywnie wpływającym na oczy promieniowaniem UV. Jest to możliwe dzięki filtrom UVA i UVB.

Praktyczne zalety soczewek Acuvue Oasys For Astigmatism

Soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism mają wiele plusów, ale jednym z największych jest to, że umożliwiają komfortowe użytkowanie osobom przebywającym przez wiele godzin w klimatyzowanych pomieszczeniach. Doskonale nadają się też dla pracujących przed komputerem, niwelują uczucie suchości i zmęczenia oczu, nawilżają i chronią przed niekorzystnym promieniowaniem. Będą idealne soczewki dla osób, które pracują w trybie stacjonarnym w biurze, gdzie dochodzi jeszcze dyskomfort powodowany klimatyzacją. Również osoby pracujące zdalnie lub spędzające w innym sposób dużo czasu przy komputerze – na przykład grające w gry czy oglądające na monitorze filmy – mogą bezpiecznie i komfortowo czuć się dzięki tym innowacyjnym, nowoczesnym soczewkom. 

Jeżeli cierpisz z powodu wad wzroku, a do tego jesteś osobą, którą dotyczy problem astygmatyzmu i nie chcesz nosić okularów, a dotychczasowe próby stosowania soczewek nie wypadły zachęcająco, warto dać szansę soczewkom Acuvue Oasys For Astogmatism. Więcej informacji technicznych na ich temat, wykaz parametrów i danych technicznych, znajdziesz na stronie soczewki24.pl, gdzie możesz zamówić je już dzisiaj!

Dodaj komentarz