Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Kobo Professional to marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu, która jest dostępna wyłącznie w Drogeriach Natura. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością i należą do przystępnych cenowo. Tej jesieni Kobo Professional stawia na skórę muśniętą słońcem. W uzyskaniu pożądanego efektu pomóc ma nowa linia bronzerów w kamieniu oraz rozświetlacze w płynie.

Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Chcesz podkreślić letnią opaleniznę, a może ukryć bladość cery? Z Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor to bajecznie proste. Kosmetyk daje subtelny efekt opalenizny, który możemy stopniować w zależności od swoich potrzeb. Jeśli zależy ci na mocniejszy przybrązowieniu twarzy, wystarczy nałożyć więcej warstw produktu. Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor to produkt o umiarkowanej pigmentacji, co akurat jest jego zaletą, ponieważ nie tworzy na twarzy trudnych do roztarcia plam. Nawet mając niewprawną rękę, nie zrobimy sobie nim krzywdy.  Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor ma lekko rozświetlające wykończenie, z pewnością nie jest to tępy mat, przez co prezentuje się bardzo naturalnie i lekko. Mamy do wyboru trzy odcienie produktu. Numer 1 La Concha Beach jest najjaśniejszy, nie zawiera pomarańczowych tonów, brąz został tutaj uszlachetniony kapką złota i różu, przez co idealnie stopi się z jasnoróżową karnacją. Numer 2 Paraiso to z kolei taki mleczny, stosunkowo jasny brąz, który także nie zawiera ceglastych tonów, na lekko opalonej cerze prezentuje się obłędnie. Natomiast numer 3 Copacabana to stosunkowo ciemny brąz wpadający w gorzką czekoladę, który także nie jest zbyt ciepły. Odcienie zostały dobrze dobrane do karnacji Polek. Co ważne, żaden bronzer nie zawiera mało twarzowych, pomarańczowych tonów. Makijaż uzyskany z pomocą Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, aż do wieczornego demakijażu. Kosmetyk nie zapycha i nie pogarsza stanu cery. Dzięki wysokiej wydajności z pewnością wystarczy na długo. Wszystkie bronzery posiadają przyjemną, kokosową woń. Można go nabyć w regularnej cenie 23,99 zł, jednak obecnie jest objęty promocją i zapłacimy za niego zaledwie 14,39 zł.

Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Kobo Professional Rozświetlacz w płynie Drop of Sun

Jest to produkt, który można stosować na dwa sposoby. Samodzielnie jako rozświetlacz aplikowany na szczyt kości policzkowych, dekolt i inne partie ciała, którym pragniemy nadać glow. Można dodać też odrobinę do swojego ulubionego podkładu, aby uzyskać zdrowe rozświetlenie twarzy. Kobo Professional Rozświetlacz w płynie Drop of Sun tworzy piękną, lustrzaną taflę, która cudownie odbija światło. Jest to kosmetyk o kremowej konsystencji, która wyróżnia się fenomenalną trwałością. Mamy do dyspozycji dwa odcienie. Nr 1 On the Beach jest jaśniejszy i bardziej szampański oraz nr 2 Beach, który daje na twarzy złote wykończenie. To szalenie wydajny kosmetyk, który nawet przy aplikacji na ciało wystarczy nam na długo. Jego cena standardowa wynosi 29,99 zł, jednak obecnie można go nabyć za jedyne 17,99 zł.

Kobo Professional Rozświetlacz w płynie Drop of Sun