filorga serum intensywnie liftingujące

Pielęgnacja skóry twarzy to nie tylko stosowanie kremów nawilżających czy maseczek. Istnieje kosmetyk, który uzupełnia te zabiegi oraz sprawia, że skóra na dłużej zachowuje swój piękny i młody wygląd. Serum intensywnie liftingujące Filorga to kosmetyk godny uwagi. Jak może zadbać o naszą skórę?

 

Lifting jak w klinice medycyny estetycznej

Serum intensywnie liftingujące Filorga to kosmetyk, który stworzony został w oparciu o składniki, wykorzystywane w medycynie estetycznej. Dzięki temu, jego działanie liftingujące daje widoczny efekt. W domowym zaciszu możemy zadbać o piękną i jędrną cerę, właśnie z serum Filorga. Zmarszczki zostają wygładzone, a skóra staje się jędrna, zupełnie jak po drogich i czasochłonnych zabiegach pielęgnacyjnych.

filorga serum intensywnie liftingujące

Serum Filorga – lifting w twoich rękach

Filorga daje nam praktyczny produkt, który zawiera aplikator z metalową rolką. Dzięki niemu możemy samodzielnie wykonać sobie lifting. Aplikator sprawia, że kosmetyk przedostaje się do rolki i lepiej wchłania w skórę. Lifting możemy wykonać, aplikując serum na policzki, skórę szyi, dekoltu czy owalu twarzy. Serum można stosować zarówno rano jak i wieczorem. Taka pielęgnacja z pewnością poprawi wygląd twarzy. Po każdy użyciu rolującą końcówkę należy umyć i pozostawić do wyschnięcia.

Serum intensywnie liftingujące Filorga jest zamknięte w biały, solidnym opakowaniu ze strebrnymi elementami. Końcówka rolki jest metalowa. Całość chroni kartonowe opakowanie. Serum Filorga dostępne jest w sieci drogerii Sephora.

filorga serum intensywnie liftingujące

Pojemność: 30 ml

Cena: 289,00 zł