Miłość i związki

Przestań się bać! Dla niej jesteś wymarzonym facetem

wymarzony facet

Mężczyźni też miewają niską samoocenę i wtedy czują się naprawdę niepewnie w relacjach damsko-męskich. Boją się, że kobieta nie odwzajemnia ich uczucia, bo na to nie zasługują, gdyż nie są wystarczająco dobrzy. Strach przed odrzuceniem skutecznie ich paraliżuje.  Przestań się bać! Dla niej jesteś wymarzonym facetem!

Przede wszystkim zaufaj kobiecie, że wie, czego chce. Uwierz nam i socjologom, panie są dużo lepsze w podejmowaniu decyzji. Przed podjęciem wyboru dokładnie analizują sytuację i są pewne, że wybierają najlepszą dla siebie opcję.  Gdyby ona nie chciała z tobą być, to po prostu by nie była i nie szukała z tobą kontaktu. Ona nie zmieni zdania za dzień lub dwa. Doskonale wie, jakie masz wady i co ją irytuje w twoim zachowaniu. Wie też, jakie masz zalety. Tak, posiadasz je, chociaż zapewne w sam w to nie wierzysz.  Uważasz ją za świetną kobietę. To uwierz, że jest wystarczająco mądra i inteligentna, by podjąć odpowiedzialną decyzję. Wie, że nie jesteś aniołkiem i bywasz trudny. Ona też nie jest bez wad.  Ale też masz wiele atutów, które wcale nie są tak często spotykane. Poza tym ona cię kocha.

Dla niej jesteś wymarzonym facetem, bo jesteś inteligentny

Gdybyś nie był inteligentny, to myślisz, że mądra kobieta, która jest atrakcyjna, chciałaby z tobą rozmawiać, pytać cię o radę, wychodzić gdzieś na miasto. Gdyby brakowało ci czegoś w tym zakresie, już dawno by cię zostawiła. Kobiety nie lubią przebywać w towarzystwie facetów o niskim IQ, jeśli same są inteligentna. W ich przypadku nie ma mowy o tym, że mężczyzna nadrobi wyglądem zewnętrznym. Facet potrafi być z głupiutką, ale ładną kobietą. Panie nie wiążą się z przygłupawymi przystojniakami.

Potrafisz dać jej poczucie bezpieczeństwa

Gdyby się ciebie bała lub nie czuła przy tobie pewnie, nie chciałaby z tobą wychodzić wieczorami. Samotny powrót do domu w środku nocy nie należy do przyjemności. Skoro jednak wychodzi z tobą, to dlatego, że wie, iż ją odprowadzisz. Gdyby nie czuła się przy tobie komfortowo, nie poszłaby z tobą do łóżka.

Jesteś interesujący i potrafisz ją zaintrygować

Gdyby jej się kiepsko z tobą rozmawiało, to już więcej nie umówiłaby się z nudziarzem.  Najwyraźniej umiesz ją czymś zaintrygować, skoro sama zabiega o spotkania z tobą. To tylko twój wewnętrzny krytyk ciągle krzyczy: nie jesteś dla niej, ona jest z wyższej ligi. Ucisz go i zacznij cieszyć się ze wspólnych spotkań.

Nadajesz się na jej faceta

Uwierz, jeśli ona jest dla ciebie 10/10, odpowiada ci z wyglądu, charakteru i uważasz ją za mądrą, to ona nie kieruje się ulotnymi przesłankami. Jeśli chce z tobą być, to po bliższym poznaniu uznała, że nadajesz się na faceta. Nie jesteś tchórzem, który ucieka i zostawia kobietę samą na ulicy. Nie jesteś egoistą, który w łóżku myśli tylko o sobie. Nie jestem debilem ani damskim bokserem.  Kobiety naprawdę sporo myślą, zanim stwierdzą, że nadajesz się na partnera.  To prawdziwe mistrzynie analizy. Faceci stawiają raczej na szybkie decyzje.

Sprawdzasz się w łóżku

Najgorsze nieszczęście to sytuacja, w której facet, który naprawdę dostarcza kobiecie mnóstwo przyjemności w łóżku, nie wierzy, że jest świetnym kochankiem.  Ciągle uważa, że mógłby lepiej i nie staje na wysokości zadania. Pamiętaj, że ona wie najlepiej, czy było jej z tobą dobrze w łóżku. Nie wątp w to, zwłaszcza jeśli chce powtórki i pozwala się dotykać.

Dodaj komentarz