sephora maseczka po opalaniu

Sezon wiosenno-letni związany jest ze słońcem. Korzystamy z pięknej pogody, także opalając swoje ciała. Jednak po opalaniu, nasza skóra potrzebuje często nawilżenia i ulgi. O skórę po kąpieli słonecznej zadbać może maseczka po opalaniu Sephora Collection. Czy warto po nią sięgnąć?

 

Maseczka w płachcie

Maski w płachcie robią prawdziwą furorę na rynku kosmetycznym. My również nie mogłyśmy się doczekać testowania nowej maseczki od Sephora Collection. Maseczka po opalaniu to w sumie dwa produkty – maska na twarz i dekolt. Dwie płachty bardzo łatwo się aplikuje. Płachta pokrywa twarz, zawierając otwory na usta, oczy  i nos. Wystarczy wyjąć ją z opakowania i postępując zgodnie z instrukcją, aplikować na skórę twarzy i dekoltu.

Ulga po opalaniu

Czym wyróżnia się maseczka po opalaniu Sephora Collection? Przede wszystkim działa, czyli przynosi niesamowitą ulgę skórze,  dotkniętej promieniami słonecznymi. Działa kojąco na skórę, chłodząc ją i pielęgnując. Delikatna bioceluloza nie podrażnia cery, nawet tej, podrażnionej opalaniem. Maseczka zawiera naturalny ekstrakt z arbuza. Bardzo przyjemnie chłodzi skórę, dając uczucie zimnego kompresu. Dzięki niej, zmniejsza się zaczerwienie skóry, która staje się bardziej rześka i ukojona.

Podwójna przyjemność

Oprócz cudownego ochłodzenia, aplikując maskę, możemy liczyć na przyjemny, delikatny zapach. Sephora daje nam dwie maseczki w jednym opakowaniu – na skórę twarzy oraz dekoltu. Możemy więc zadbać nie tylko o swoją cerę po opalaniu, ale także niższą partię ciała, którą łatwo spiec na słońcu. Maseczkę trzymamy na skórze 15 minut. Po ściągnięciu płachty możemy przemyć delikatnie skórę. Maseczka po opalaniu Sephora Collection jest dostępna w sklepach marki Sephora.