Sephora Beauty Amplifier Pore & fine line filler

Rozszerzone pory stanowią zmorę milionów kobiet na całym świecie. Właścicielki cery tłustej i mieszanej chętnie zmniejszyłyby ich widoczność, aby zyskać efekt gładkiej twarzy. Z Sephora Beauty Amplifier Pore & fine line filler jest to bajecznie proste. Jak działa ten wyjątkowy kosmetyk?

Zmniejszenie widoczności porów

Sephora Beauty Amplifier Pore & fine line filler to kosmetyk, który naprawdę świetnie radzi sobie z tym zadaniem. Nasze redaktorki mają rozszerzone pory jak większość Polek. Gdy sięgają po wyżej wspomniany kosmetyk, następuje cud. Cera ulega wygładzeniu, tworzą jednolitą powierzchnię.

Wygładzenie twarzy

Zależy ci na efekcie blur? Z Sephora Beauty Amplifier Pore & fine line filler uzyskasz go od razu po aplikacji. Twarz jest cudownie wygładzona i nierówna faktura skóry ulega rozmyciu. W rezultacie nasza twarz wygląda dużo lepiej bez stosowania inwazyjnych zabiegów.

Doskonała baza pod makijaż

Sephora Beauty Amplifier Pore & fine line filler dzięki zawartości silikonów, które zapewniają niesamowity poślizg, stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Nałożony na nią podkład rozprowadza się zdecydowanie lepiej i bardziej równomiernie. Makijaż wygląda dużo bardziej naturalnie, uzyskujemy efekt baby face.

Nawilżenie

Sephora Beauty Amplifier Pore & fine line filler nie tylko upiększa naszą twarz, ale też ją pielęgnuje. Po aplikacji bazy skóra sprawia wrażenie przyjemnie nawilżonej. Nie jest ściągnięta i nie domaga się użycia kremu.

Lekkość

Omawiana baza zmniejszająca widoczność porów jest niesamowicie lekka. W ciągu dnia praktycznie w ogóle nie odczuwa się jej obecności. Nie obciąża cery i w naszym przypadku nie spowodowała wysypu niedoskonałości.

Dostępność

Sephora baza zmniejszająca widoczność porów jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online.