Kultura Styl życia

Potentat – Katy Evans

Potentat – Katy Evans

Katy Evans to autorka wielu bestsellerowych romansów, które rozpalają wyobraźnię i uniemożliwiają oderwanie się od lektury. Dlaczego warto sięgnąć po powieść Potentat, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecego?

Nieoczekiwana kontuzja zamyka drogę do kariery

Sara od dziecka chciała pracować jako tancerka. Uczęszczała w związku z tym na intensywne treningi, które dostarczały jej ogromnej satysfakcji. Niestety, pewnego dnia marzenie dziewczyny legło w gruzach. Nieoczekiwana kontuzja i złamana kostka wymagały długiej rehabilitacji, po zakończeniu której Sara nie mogła znaleźć zatrudnienia na Broadwayu.

Przygodny seks z nieznajomym

Aby jakoś związać koniec z końcem, zatrudniła się jako dozorczyni w hotelu Four Seasons. Sara szukała też nowej współlokatorki, ponieważ stara pozostawiała po sobie okropny bałagan i była trudna. Gdy pewnego dnia po powrocie z rodzinnych stron Sara czekała na taksówkę, zatrzymał się przystojny mężczyzna. On także zmierzał do hotelu Four Seasons. Przystojniak złożył Sarze erotyczną propozycję, z której ta chętnie skorzystała.

Nieoczekiwane spotkanie z tajemniczym kochankiem

Kilka dni później Sarze udaje się znaleźć nową współlokatorkę, niestety, kobieta traci pracę w hotelu. Główna bohaterka postanawia dowiedzieć się więcej nt. swojego przygodnego kochanka. Prosi o pomoc swojego przyjaciela.  Nieoczekiwanie jednak wpada na tajemniczego przystojniaka, który wraz z babcią wyprowadza psa w parku.  Ian jest jedynym wnukiem pani Ford. Starsza pani widząc, że tych dwoje ciągnie do siebie jakaś magnetyczna siła, zaprasza Sarę na kolację w swoim domu.

Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Czy Sara rozwiąże swoje finansowe trudności? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Potentat autorstwa Katy Evans. Ta wyjątkowa pisarka po raz kolejny oddała w nasze ręce romans trzymający w napięciu. Po zakończeniu jego lektury odczuwamy niedosyt i mamy ochotę sięgnąć po kolejną część. Potentat stanowi drugi tom sagi, dlatego też możemy spodziewać się kolejnej intrygującej historii.

Komentarze (3)

Lanza

1 rok temu

Szykuje się ciekawa powieść obyczajowa. Ciekawe, czy Ian będzie chciał kontynuować znajomość z główną bohaterką:)

Zostaw komentarz