Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Rock N’ Roller Easy Eyeliner Ink Nudestix

nudestix brązowy eyeliner

W makijażu oczu nie tylko rzęsy są ważnym elementem. Duże wrażenie robią także kreski, szczególnie te najmodniejsze. Nudestix ma kosmetyk, który umożliwi ich wykonanie. Pora na wyraziste i metaliczne spojrzenie z Rock N’ Roller Easy Eyeliner Ink Nudestix!

 

Eyeliner inny niż wszystkie

Rock N’ Roller Easy Eyeliner Ink Nudestix to eyeliner inny niż wszystkie. Ma piękny kolor metalicznego brązu, który podkreśla tęczówkę oka, zwłaszcza piwną czy niebieską. Eyeliner jest wyjątkowy nie tylko ze względu na modne, metaliczne wykończenie, ale samą końcówkę. Zaokrąglona końcówka przypomina roller, którym wykonamy perfekcyjną kreskę. Nie wierzycie? Koniecznie wypróbujcie kosmetyk i przekonajcie się same!

nudestix brązowy eyeliner

Eyeliner zamknięty w pudełku Nudestix

Jak na markę Nudestix przystało, eyeliner zamknięto w metalowym, stylowym pudełeczku wraz z wbudowanym lusterkiem. Matowa czerń pięknie się prezentuje i chroni kosmetyk. Może posłużyć także za mini kosmetyczkę w razie wyjazdu. Sam eyeliner Nudestix bardzo łatwo się aplikuje i dobrze trzyma w dłoni. Czarne opakowanie wpisuje się w stylistykę marki. Kosmetyk dobrze trzyma się na powiekach i łatwo zmywa. Pięknie mieni się w świetle, nadając spojrzeniu atrakcyjności i  modnego rozświetlenia.

 

Metaliczny brąz na powiekach

Nowy eyeliner od Nudestix dostępny jest w trzech odcieniach. Kolor Bronze Patina to połączenie złota i brązu, o metalicznym,  pięknie połyskującym wykończeniu. Kosmetyk jest dostępny w sieci perfumerii Sephora.

 

Odcień: Bronze Patina

Cena: 89,00 zł

Komentarze

Zostaw komentarz