Seks

Przedstawiamy dowody na to, że jego interesuje tylko seks

seks bez zobowiązań

Jeśli ty także jesteś zainteresowana wyłącznie erotycznymi uciechami, to wspaniale. Gorzej, gdy ty chciałabyś bliskości i czułości. Ten facet ci tego nie da. Przedstawiamy dowody na to, że jego interesuje tylko seks.

Ciągle gada tylko o seksie

Ty wysyłasz do niego wiadomość z pytaniem o to, czy zdał egzamin na studiach, a on odpisuje, że jest na ciebie napalony. Nie da się z nim porozmawiać na żaden normalny temat, który nie ma erotycznego podtekstu. To dobitnie świadczy o tym, jak traktuje waszą znajomość.

Odzywa się z propozycjami późnym wieczorem

Jeśli on nigdy nie umówił się z tobą na spacer za dnia, to znak, że on dąży wyłącznie do seksu. Nie traci czasu na zbędne ceregiele.  On chce się spotkać późnym wieczorem u siebie w mieszkaniu, bo tam najlepiej uprawia się seks.

Chce tylko byś dobrze wyglądała

Jeśli on ma gdzieś twój charakter, zdrowie, samopoczucie, inteligencję, a myśli tylko o tym, żebyś dobrze wyglądała, to prawda jest taka, że widzi w tobie tylko jednonocną znajomość. Mężczyzna, który chce czegoś więcej, najpierw dąży do tego, aby cię lepiej poznać. Twój intelekt i osobowość będą tu miały kluczowe znaczenie.

Jego koledzy chichoczą na twój widok

Jeśli oni tylko wymieniają porozumiewawcze spojrzenia i rechoczą na twój widok, to znaczy, że on opowiedział im, że jesteś panią tylko do seksu, z którą zamierza zrobić to i tamto.

Lepkie rączki

W dotykaniu kobiety nie ma nic złego pod warunkiem, że facet umie zachować się z klasą. Przytula cię, trzyma za rękę, obejmuje w pasie, całuje w usta. Oczywiście jeśli znacie się już jakiś czas, to nawet złapanie za pupę nie będzie niczym złym. Jednak gdy on na pierwszej randce przytula cię, łapiąc za pupę, to znak, że dąży tylko do seksu. To sygnał alarmowy, którego nie można przeoczyć.

Po seksie jest mu wszystko jedno

Osiągnął swój cel, zaspokoił pierwotne żądze, nie jesteś mu już do niczego potrzebna. Jest mu wszystko jedno, zmywa się do domu. Facet, który traktuje cię poważnie, chętnie cię przytuli i spędzi z tobą noc.

Nie pozwala ci zostać do rana

Jeśli facet od razu proponuje ci pozostanie do rana, to znaczy, że umie zachować się z klasą i nie traktuje cię przedmiotowo.  Jeśli cię wygania od siebie, to znaczy, że byłaś mu potrzebna tylko do seksu.

Jest nieobecny duchem

Nie można z nim o niczym sensownie porozmawiać, ponieważ sprawia wrażenie bujającego w obłokach. Prawda jest taka, że nie interesuje go gadu-gadu, tylko seks. Jeśli facet umie cię wysłuchać, sam inicjuje tematy, a wieczór kończy się w łóżku, to wróży to dużo lepiej.

Ogląda się za każdą na ulicy

Idziecie razem przez miasto, a jego oczy nieustannie rozbierają kolejne kobiety, jakie mijacie na ulicy. Jeśli on przy tobie ogląda się za innymi, to jest niezwykle bezczelny.  Mężczyzna, który skupia się tylko na tobie, wydaje się być dużo lepszym wyborem.

Dodaj komentarz