Seks

Pozycje seksualne idealne na upał

pozycje seksualne na upał

Gdy żar leje się z nieba, niektóre pozycje seksualne zaczynają być uciążliwe. Wtedy warto wypróbować coś nowego. Przedstawiamy pozycje seksualne idealne na upał.

Pozycja siedząca

On siedzi na krześle, a ty na nim. Jeśli nie będziecie się przytulać, to kontakt fizyczny nie będzie aż tak duży i powinniście wytrwać do szczęśliwego końca, czyli podwójnego orgazmu.

Pozycja na pieska

Kobiety klęczy, podpierając się łokciami i wypinając pośladki. Mężczyzna wchodzi w nią od tyłu naprawdę głęboko, co zapewnia pełnię nowych doznań. Tutaj kontakt też jest minimalny, więc się nie spocicie i nie zmęczycie tak bardzo jak w pozycji misjonarskiej.

Pozycja stojąca od tyłu

Tutaj także kontakt fizyczny jest minimalny, a to oznacza, że pozycja sprawdzi się nawet przy 30 stopniach. Kobieta opiera się rękami o ścianę, wypina pośladki, a mężczyzna wchodzi w nią od tyłu, zapewniając mega orgazm. Ważne, aby partnerzy byli zbliżonego wzrostu, kobieta może też założyć obcasy, aby dorównać do swojego kochanka.

Pozycja na odwróconą kowbojkę

Gdy uprawiacie w niej seks, ograniczacie kontakt fizyczny do minimum. Jednocześnie pozycja na odwróconą kowbojkę przyczynia się do silnej stymulacji punktu G, który obrósł już legendą. Penetracja, podczas której mężczyzna dociera do punktu G, ma gwarantować kobiecie mega orgazm. Warto się o tym przekonać, tym bardziej, że jest to dość łatwa pozycja.

Seks pod prysznicem na stojąco

To także super rozwiązanie. Woda was chłodzi, nie czujecie się niekomfortowo ze względu na nadmierne pocenie się, a seks na stojąco jeszcze mocniej was podnieca. Możecie uprawiać go od tyłu lub przodu, w zależności od uznania.

Dodaj komentarz