poznajmy-sie

Menopauza jest naturalnym stadium życia kobiety. Tak samo jak dorastanie czy dojrzewanie, dotyczy każdej z nas. Tymczasem wiele pań wciąż traktuje ten temat, jako coś dziwnego, wstydliwego – coś, o czym się nie mówi. Portal Menopauza.pl ma nie tylko przełamywać społeczne tabu, lecz również informować, doradzać, bawić, rozwijając tematy, które interesują nas – kobiety dojrzałe.

Portal stworzony przez kobiety dla kobiet

Od początku istnienia serwisu Menopauza.pl zależało nam, aby strona nie stała się kolejnym martwym bytem Internetu, lecz aby była żywa, ciepła, aby dało się wyczuć, że za ścianą z literek też kryją się ludzie. Jesteśmy grupą zapalonych optymistek, które postawiły sobie za cel stworzenie w sieci miejsca przyjaznego kobietom dojrzałym.

Gdzie każda z nas może znaleźć coś dla siebie, gdzie każda z nas może przysłużyć się do tego, w jaki sposób rozwija się portal. Naprawdę zależy nam, Drogie Czytelniczki, na Waszych opiniach oraz pomysłach o czym powinnyśmy napisać, które tematy rozwinąć, co chcecie, aby pojawiło się na stronie, a co uważacie za zbędne itd.

Doceniamy i bardzo Wam dziękujemy za okazane zaufanie, gdy piszecie o swoich problemach, przeżyciach, rozmyślaniach. To dzięki nim nasze artykuły mają charakter nie tylko informacyjny, ale też życiowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli się czegoś nie przeżyło, to ciężko oddać prawdziwe oblicze zdarzenia, dlatego prosimy, nie wińcie nas, jeśli dany tekst wyjdzie słabszy.

Zwróćcie nam uwagę, wytłumaczcie na czym polega niedopatrzenie. Zawsze jesteśmy otwarte na konstruktywną krytykę, zależy nam bowiem, aby publikowane artykuły były nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim rzetelne.

A. Złotkowska