Miłość i związki

Powody, dla których facet nie chce zaangażować się w związek

Powody, dla których facet nie chce zaangażować się w związek

Niby nie jest najgorzej, on widuje się z tobą, uprawiacie seks, czasem powie coś miłego. Czujesz jednak, że on wciąż tkwi w tym samym miejscu i panicznie boi się zaangażowania. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne. Oto powody, dla których facet nie chce zaangażować się w związek.

Popełniłaś jakiś grzeszek

Może on widział, że za mocno obejmujesz się z kolegą, a może przeszkadza mu ich liczba. Może widzi, że któryś z twoich dobrych kumpli ma na ciebie chrapkę. Ewentualnie słyszał twoją rozmowę z przyjaciółką o przystojnym facecie widzianym w autobusie. To może być totalna pierdoła, na którą w życiu nie zwróciłabyś uwagi, ale on boi się, że ktoś sprzątnie mu cię sprzed nosa i nie chce się angażować, aby potem nie cierpieć.

Nie radzi sobie ze swoimi uczuciami

On nie wie, czy to, co do ciebie czuje, to przyjaźń, miłość czy czyste pożądanie. W związku z tym, że sam nie odnajduje się w tym chaosie, stoi w wiecznym rozkroku, który nie pozwala mu zrobić kroku naprzód.

To typowy babiarz

On nie chce się angażować, bo jesteś dla niego tylko chwilową rozrywką. Gdy pojawi się nowa, ciekawsza zabawka na horyzoncie, pójdziesz w odstawkę. To nie jest facet, który dorósł do związku.  To typowy babiarz, który lubi się bawić bez zobowiązań.

Jest znudzony seksem

Nie tak to sobie wyobrażał. Liczył na grom z jasnego nieba, tymczasem seks z tobą kompletnie go nie zadowala. Jesteś zbyt pasywna lub po prostu za słabo przeżywasz orgazm. Może jego eks były bardziej otwarte na ostre harce w łóżku?

Ciągle się czepiasz

Kiedy cię poznał, byłaś miłą dziewczyną, z czasem jednak zaczęłaś na wszystko narzekać. Faceci nie lubią zgrzędliwych bab, dlatego uciekają od nich, gdzie pieprz rośnie. Przestań się go o wszystko czepiać, bądź taka jak dawniej, a może ciepłe uczucia wrócą.

On nie wie, czego chcesz

Masz straszne humory i zbyt często rzucasz fochem. On nie wie, czy jest ci z nim dobrze, czy nie. Czy go kochasz, czy masz go dosyć, a może tylko go lubisz. Zdecydowanie nie nadąża za tobą, twoimi humorami i emocjami.

Bo go olewasz

Faceci są coraz bardziej przewrażliwieni. Gdy widzą, że zamiast z nim wolisz się spotkać z przyjaciółką, przestają się angażować w tę relację. Zwyczajnie nie czują się dla ciebie najważniejsi. Szkoda jednak, że zapominają, iż sami mają swoich kumpli i pasje.

Jesteś napalona na innych facetów

On widzi, jaki wzrokiem wodzisz za atrakcyjnymi mężczyznami. Zdaje sobie sprawę też z tego, że piszesz z paroma przystojniakami. Dla niego to od razu wyraz zainteresowania relacją damsko-męską, dla ciebie rozmowa z przystojnym przyjacielem-gejem, który zwierza się z romansu z innym facetem.  Faceci nie wierzą w przyjaźń damsko-męską, nawet homoseksualiści są dla nich podejrzani.

Zbyt mocno naciskasz

Może i on chciałby się zaangażować w związek z tobą, ale za mocno ciśniesz. On czuje się osaczony, a nie znosi, gdy się go tłamsi. Pragnie podejmować ważne dla siebie decyzje bez jakichkolwiek nacisków.

Masz opinię łatwej panny

Przeraża go myśl, że miałaś wielu partnerów seksualnych, z którymi robiłaś różne rzeczy. Nie chce się sparzyć i być kolejnym facetem do zaliczenia. Poza tym od razu wydajesz mu się mniej wartościowa, skoro każdy może cię mieć.

Dodaj komentarz