Patchology Breakout Box

Masz problem z niespodziankami, które regularnie pojawiają się na twojej twarzy? Za każdym razem, gdy doprowadzisz cerę do porządku, wyskakuje nowy pryszcz? Rozwiązaniem twoich problemów może okazać się Patchology Breakout Box.

Plasterki na pryszcze z kwasem salicylowym

Patchology Breakout Box zawiera plasterki o różnych kształtach i wielkościach, dzięki czemu możesz dopasować je do dowolnych partii twarzy.  Każdy z nich jest nasączony kwasem salicylowym. Związek ten jest znany ze swoich właściwości antybakteryjnych.  Kwas salicylowy zawarty w plasterkach z Patchology Breakout Box wysusza pryszcze i sprawia, że te szybciej znikają z naszej twarzy. Związek ten wykazuje też właściwości rozjaśniające, dzięki czemu po pryszczach nie zostają na twarzy żadne przebarwienia.

Nie wyciskaj pryszczy, tylko je wysusz

Wiele kobiet popełnia błąd, usiłując wyciskać pryszcze, tymczasem nie jest to najlepsze rozwiązanie. Po pierwsze, możesz roznieść bakterie po całej twarzy i zaognić stan zapalny. Po drugie, po wyciskaniu z reguły pozostają ślady w postaci blizn i przebarwień. Plasterki z Patchology Breakout Box bardzo szybko wysuszają pryszcze i znacznie przyspieszają proces gojenia.  Jednocześnie jest to rozwiązanie całkowicie nieinwazyjne, które nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Patchology Breakout Box

Awaryjny plasterek możesz mieć zawsze przy sobie

Jeśli masz cerę trądzikową lub przed okresem na twojej brodzie wyskakują pryszcze, spraw sobie Patchology Breakout Box. Plasterki są bardzo wygodne w użyciu. W jednym opakowaniu znajdziemy ich całkiem sporo. Każdy został zapakowany osobno, dzięki czemu mamy do czynienia z produktem dobrze nasączonym kwasem salicylowym. Substancja aktywna nie odparowuje z plasterków. Jednocześnie zawsze możemy mieć przy sobie awaryjne opakowanie i skorzystać z niego w razie potrzeby.

Patchology Breakout Box jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online.