Medycyna estetyczna Zmarszczki

Osocze bogatopłytkowe – najlepsza broń w walce ze zmarszczkami?

osocze-bogatoplytkowe-najlepsza-bron-w-walce-ze-zmarszczkami

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest jedną z innowacyjnych metod przeciwzmarszczkowych. Czy rzeczywiście jest tak skuteczny?

Istnieje wiele nowoczesnych metod walki ze zmarszczkami. Coraz chętniej kobiety decydują się na tzw. wampirzy lifting twarzy.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe zawiera białkowe czynniki wzrostu, które znajdują się w naszej krwi. Stymuluje komórki macierzyste do rozmnażania. Do pracy zostaje pobudzony kolagen, który regeneruje i odmładza naszą skórę.

Zabieg z użyciem osocza

Zabieg rozpoczyna się od pobrania odpowiedniej ilość krwi od pacjenta. Dzięki specjalnemu wirowaniu oddziela się osocze od wszystkich pozostałych składników. Tak uzyskane osocze wstrzykuje się podskórnie, wykorzystując niewielkie ukłucia igłą, czyli popularną technikę mezoterapii. Dla lepszych efektów zaleca się wykonanie trzech tego typu zabiegów. Metoda ta jest bardzo bezpieczna, ponieważ nie powoduje żadnych reakcji alergicznych ani nietolerancji organizmu. Wstrzykiwane osocze jest bowiem biokompatybilne z naszym ciałem, więc nie musimy obawiać się żadnych reakcji immunologicznych.

Wampirzy lifting na zmarszczki

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym jest coraz częściej polecany na zmarszczki. Dzięki użyciu osocza, zapewnia naturalną formę regeneracji skóry. Zmarszczki zostają wygładzone a skóra doskonale nawilżona i widocznie młodsza. Poprawia się jej elastyczność i napięcie. Jest lepiej ukrwiona i przede wszystkim dotleniona. Wampirzy lifting zapewnia młodzieńczą witalność w naturalny sposób. Likwiduje wszystkie oznaki starzenia takie jak kurze łapki, bruzdy czy fałdki skórne. Jest zabiegiem dość kosztownym, ale zdecydowanie wartym swojej ceny, ze względu na efekty.

Jędrna skóra, pozbawiona zmarszczek nie musi być tylko marzeniem. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej i metodzie wykorzystującej osocze bogatopłytkowe możemy cieszyć się piękną i młodą cerą przez bardzo długi czas.

Katarzyna Antos

Komentarze (7)

pati25

8 lat temu

Jest to zapewne bardzo dobry zabieg.Chociaż może przerażać.Widziałam w tv jak go się wykonuje.To wstrzykiwanie w twarz…..brr.Nie chciałabym.Wolę moje kremy,maseczki.

elle@elle

8 lat temu

komorki macierzyste to wielki przelom i juz teraz mozna je uzyskac z krwi pepowinewej i odpowiednio przechowywac co jest wielkim sukcesem medycyny przyszlosci :)))

drobina

8 lat temu

Dawniej kobiety niewiele umiały, ale wiedziały, że nie umieją; dzisiaj najczęściej nic nie umieją, a rozumieją, że uczone.
/ Klementyna Hoffmanowa /

Mindi

8 lat temu

Osocze kojarzy mi się z ratowaniem zdrowia. Nie wiedziałam, że pomaga także w walce ze zmarszczkami. Mam nadzieję, że wkrótce wynajdą naukowcy metodę na zmarszczki bezinwazyjną, na taką chętnie zdecydowałabym się 🙂

drobina

8 lat temu

Ciekawy artykuł, ale takie „wynalazki” nie dla mnie:-X Moje zabiegi to aktywność fizyczna, dobry kremik i zbilansowana dieta:-X

dulcynea

8 lat temu

Ja chyba też dobrze się z nimi czuję !
Wolę swoje kremy przeciwzmarszczkoweO:)
A taki zabieg nie dla mnie, choć lubię eksperymenty.

sirena46

8 lat temu

Mnie już sama nazwa tego zabiegu przeraża. Niestety nie zdecydowałbym się na ten zabieg, takie zabiegi nie dla mnie. Z resztą na razie nie planuję żadnych zabiegów poprawiających wygląd. Czuję się dobrze nawet ze zmarszczkami jakie posiadam 🙂

Zostaw komentarz