osocze-bogatoplytkowe-najlepsza-bron-w-walce-ze-zmarszczkami

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest jedną z innowacyjnych metod przeciwzmarszczkowych. Czy rzeczywiście jest tak skuteczny?

Istnieje wiele nowoczesnych metod walki ze zmarszczkami. Coraz chętniej kobiety decydują się na tzw. wampirzy lifting twarzy.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe zawiera białkowe czynniki wzrostu, które znajdują się w naszej krwi. Stymuluje komórki macierzyste do rozmnażania. Do pracy zostaje pobudzony kolagen, który regeneruje i odmładza naszą skórę.

Zabieg z użyciem osocza

Zabieg rozpoczyna się od pobrania odpowiedniej ilość krwi od pacjenta. Dzięki specjalnemu wirowaniu oddziela się osocze od wszystkich pozostałych składników. Tak uzyskane osocze wstrzykuje się podskórnie, wykorzystując niewielkie ukłucia igłą, czyli popularną technikę mezoterapii. Dla lepszych efektów zaleca się wykonanie trzech tego typu zabiegów. Metoda ta jest bardzo bezpieczna, ponieważ nie powoduje żadnych reakcji alergicznych ani nietolerancji organizmu. Wstrzykiwane osocze jest bowiem biokompatybilne z naszym ciałem, więc nie musimy obawiać się żadnych reakcji immunologicznych.

Wampirzy lifting na zmarszczki

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym jest coraz częściej polecany na zmarszczki. Dzięki użyciu osocza, zapewnia naturalną formę regeneracji skóry. Zmarszczki zostają wygładzone a skóra doskonale nawilżona i widocznie młodsza. Poprawia się jej elastyczność i napięcie. Jest lepiej ukrwiona i przede wszystkim dotleniona. Wampirzy lifting zapewnia młodzieńczą witalność w naturalny sposób. Likwiduje wszystkie oznaki starzenia takie jak kurze łapki, bruzdy czy fałdki skórne. Jest zabiegiem dość kosztownym, ale zdecydowanie wartym swojej ceny, ze względu na efekty.

Jędrna skóra, pozbawiona zmarszczek nie musi być tylko marzeniem. Dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej i metodzie wykorzystującej osocze bogatopłytkowe możemy cieszyć się piękną i młodą cerą przez bardzo długi czas.

Katarzyna Antos