Miłość i związki

Ona tak bardzo mnie pociąga, że tracę przy niej głowę

ona tak bardzo mnie podnieca że tracę dla niej głowę

Nie ma nic oryginalnego w tym, że gdy dopada nas silne podniecenie, każde z nas traci głowę. W ogóle mogłoby się wydawać, że nie ma w tym nic złego. Chwilowe wyciszenie zdrowego rozsądku traktujemy jako miły dodatek do pożądania. W końcu dzięki niemu możemy oderwać się od codziennych zmartwień. Co zrobić, gdy myślisz sobie: ona tak bardzo mnie pociąga, że tracę przy niej głowę?

Po pierwsze, zaakceptuj ten stan

To normalne, że gdy u twojego boku znajduje się ona, tracisz głowę. W końcu ona bardzo mocno cię pociąga, jest w twoim typie, poza tym zdążyłeś się w niej zakochać. Odgrywa ważną rolę w twoim życiu, nic dziwnego, że działa koktajl hormonalny uwalniany u zakochanych.

Po drugie, nie bój się jej reakcji

Mężczyźni często boją się, że przez to, że tracą głowę w towarzystwie swojej wybranki, popełniają błędy, przez które narażają się swojej partnerce.  Spokojnie, ona nie straci zainteresowania tobą, jeśli z nerwów powiesz coś nieprzemyślanego, potkniesz się lub będziesz miał problem z założeniem prezerwatywy.

Po trzecie, nie bój się reakcji osób trzecich

Mężczyźni często boją się, że w towarzystwie kobiety, która ich onieśmiela, popełnią jakąś gafę, z której będą się śmiali jego koledzy. Stop, dlaczego w ogóle obchodzi cię ich opinia. Nieważne, co oni o tobie myślą. Ważne, aby ta kobieta była przy tobie szczęśliwa. To w końcu z nią chcesz być szczęśliwy, a nie z kolegami? W ogóle co z tego, że oni się naśmiewają, że jesteś w niej zakochany. Zapewne zazdroszczą ci zainteresowania tak wspaniałej kobiety.

Po czwarte, przestań się bać wykorzystania

Faceci nierzadko zakładają, że muszą być twardzi, bo jeśli okażą chociaż przejaw miękkości w stosunku do kobiety, ona odkryje ich słaby punkt i go wykorzysta przeciwko nim. Spokojnie, nie bój się, że ona odkryje, jak bardzo ci na niej zależy.  Ta wiadomość może tylko przyspieszyć bieg wydarzeń i przybliżyć cię do celu. To nieprawda, że widok zakochanego faceta jest zazdrosny. To piękny widok. A miłość to siła, a nie słabość. Poza tym nie wszystkie kobiety są podłe i tylko szukają sposobu do skrzywdzenia faceta.

Po piąte, nie wstydź się swoich uczuć

Co w tym złego, że ci się podoba? To atrakcyjna kobieta, więc to normalne, że wzbudza w tobie silne emocje. Nie masz co wstydzić się swoich uczuć. O sile charakteru mężczyzny świadczy umiejętność przyznawania się do własnych emocji.

Dodaj komentarz