odpowiedzi-braffiterki

Drogie Panie, dziękujemy za zadane przez Was pytania do naszej Brafitterki z firmy b.style. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy pomóc rozwiać Wasze wątpliwości dotyczące sztuki bra-fittingu.

Dobór właściwego biustonosza, który nie tylko zadba o piękny dekolt, ale i o zdrowie naszych piersi jest kluczową sprawą przy zakupie biustonosza. Piersi każdej z nas zasługują na indywidualne traktowanie, dla tego tak ważne jest, aby biustonosz był dobrany indywidualnie. Szeroki wybór rozmiarów, materiały wysokiej klasy gwarantują oraz ciekawe wzornictwo marki tylko z najwyższej półki takie jak Freya, Fantasie, Fauve czy Elomi. Część z Was drogie Panie miała okazje się o tym przekonać osobiście.

Spośród nadesłanych przez Was pytań wybraliśmy najciekawsze – prezentujemy je wraz z odpowiedziami naszej specjalistki.

Za najciekawsze pytania nagrodzone przez redakcję zostają:

  • GloriaVictis
  • ell@
  • panienka

Pytania do Braffiterki

1. W czasie mojej pierwszej wizyty u brafitterki po wymierzeniu mnie okazało się, że zamiast obwodu jaki nosiłam (75) powinnam nosić obwód 60, jednak w “60”, pomimo iż jestem bardzo szczupła, na plecach robią mi się nieestetyczne “wałeczki” widoczne pod mniej luźnymi bluzkami, oprócz tego po zdjęciu biustonosza po całym dniu wokół piersi mam ślady po fiszbinach. Chciałam zapytać czy jest to “skutek uboczny” właściwie dobranego obwodu czy może wręcz przeciwnie, obwód powinien jednak być większy?GloriaVictis

Brakuje w Pani pytaniu podstawowej informacji tj.: obwodu podanego w centymetrach mierzonego ciasno na nagim ciele. Łatwej byłoby mi wtedy stwierdzić czy obwód został dobrany właściwie. Jednak najważniejsza zasada każdej profesjonalnej braffiterki powinna brzmieć: dobieramy tak stanik by klientka i jej biust czuły się w nim komfortowo, a odgniecenia na pewno nie są „przyjemne”. Sugeruję żeby Pani spróbowała z większym rozmiarem.

Zuzanna Górka