Seks

O co mężczyzna chciałby zapytać cię, zanim pójdziecie do łóżka?

O co mężczyzna chciałby zapytać cię, zanim pójdziecie do łóżka

Faceci też chcieliby trochę wiedzieć, zanim zdecydują się na erotyczne igraszki z nami w roli głównej. Jednak wiele z nas nigdy nie usłyszy tych pytań z różnych względów. Z powodu skrępowania itp.  O co mężczyzna chciałby zapytać cię, zanim pójdziecie do łóżka?

Czy mogę liczyć na seks bez prezerwatywy?

To bardzo istotna kwestia, bowiem dotyczy tego, co najważniejsze – twojego bezpieczeństwa. Jeśli jesteście w stałym, monogamicznym związku, macie świeże badania, to możecie wybrać inną formę antykoncepcji niż prezerwatywa, np. tabletki.  Jednak to powinna być wasza obopólna i starannie przemyślana decyzja, a nie przymus. Jeśli chcesz uprawiać seks w prezerwatywie, masz do tego prawo.

Ilu partnerów miałaś w życiu?

Wynika to z jego ciekawości. Każdy facet chce wiedzieć, ilu było mężczyzn przed nim. Jednak nie jest to dobry temat do rozmowy. Lepiej go uciąć i nie wdawać się w żadne szczegóły, bo one zabiją namiętność w waszej relacji.

Będziesz zła, jeśli się okaże, że zaraz dojdę?

Mężczyźni często są tak podnieceni, że naprawdę szybko dochodzą i osiągają orgazm. Boją się, że wyjdą przy tym na egoistów i zawiodą swoją partnerkę. W ogóle nie ma w tym nic złego, że mężczyzna wcześniej dochodzi pod warunkiem, że umie zadbać o kobietę, np. zapewniając jej wcześniej świetną grę wstępną.

Lubisz małe penisy?

Większość facetów cierpi na kompleks małego penisa. Małego tylko w swojej głowie. Boi się, że nie będzie w stanie zaspokoić partnerki swoim członkiem, że ta w ogóle go w sobie nie poczuje. Warto pokazać facetowi, że w pełni go akceptujesz i mocno pożądasz. Takie zachowanie powinno rozwiać jego dość oryginalne wątpliwości.

Zgodzisz się na seks oralny?

Mężczyźni bardzo lubię oral, kobiety mają do niego zróżnicowany stosunek. Facet chciałby wiedzieć, do której grupy się zaliczasz i czy  może liczyć na fellatio, czy preferujesz jedynie tradycyjne formy seksu.

Czy po wszystkich będziesz chciała rozmawiać?

Faceci po orgazmie nie mają sił na pogaduchy, podczas gdy w nas wzbiera wówczas ochotę na rozmowy. On wolałby wiedzieć, na co ma się przygotować. W końcu rozmowa będzie wymagała od niego dużych pokładów sił.

Jak długo powinna trwać gra wstępna?

On chciałby, aby tobie było z nim przyjemnie, ale nie wie, ile ma trwać gra wstępna. Nie chce jej nadmiernie przedłużać, ale też nie chciałby wyjść na buraka, który dąży tylko do jednego. Może warto go troszkę poinstruować?

Jak ważny jest dla ciebie seks?

On chce wiedzieć, czy przykładasz do niego podobną wagę jak on. Nie chodzi o to, że oczekuje, abyś była nimfomanką, którą trudno zaspokoić. Bardziej chciałby wiedzieć, czy może liczyć na regularny seks.

Najdziwniejsza rzecz, jaką zrobiłaś w łóżku?

Facet chce sprawdzić, czy podczas seksu potrafisz zdobyć się na spontaniczność. Jednocześnie podpytuje, bo chce wiedzieć, co robiłaś w łóżku z innymi facetami, jak daleko się posunęłaś.

Co myślisz o seksie grupowym?

Seks grupowy to marzenie niemal każdego mężczyzny. Faceci na ogół marzą o trójkącie z dwoma kobietami. Warto jednak od razu uświadomić mężczyznę, że ciebie takie atrakcje nie interesują. Uczciwe postawienie sprawy bardzo pomaga. On nie będzie czuł się oszukany, a ty nie zaangażujesz się w relację z facetem, który ma inne potrzeby niż ty.

Czy na pewno nic cię nie boli?

Mężczyźni bardzo często zdają sobie sprawę, że mamy delikatniejszą skórę i to, co dla nich jest okej, nas może zwyczajnie boleć. On chciałby się czasem upewnić, czy nie odczuwasz bólu podczas erotycznych igraszek, ale nie wie, jak zgrabnie cię o to zapytać.  Możecie też ustalić, że zawsze, jak będzie cię bolało, powiesz, abyście spróbowali czegoś innego.

Czy mogę całować twoje piersi?

Mężczyźni nigdy nie wiedzą, jak zareaguje na to kobieta. Bądźmy szczere, często same zniechęcamy mężczyzn, histeryzując, że nasz biust nie jest idealny itp. Poza tym nie każda kobieta lubi taką formę czułości. Jeśli ją lubisz, możesz mu to zasugerować, całując jego sutki.

Masz jakieś złe doświadczenia seksualne?

To bardzo pomaga unikać rzeczy, których nie lubisz, bo przypominają ci o traumie. Np. jeśli nie znosisz klapsów i ciągnięcia za włosy, to mu o tym powiedz.  Dzięki temu obydwoje unikniecie rozczarowań. Ty nie zmienisz nagle nastawienia do niego, a on nie poczuje się tym urażony.

Kim dla ciebie jestem?

Faceci też chcieliby wiedzieć, czy widzisz w nich tylko kolegę do okazyjnego seksu, czy czujesz coś więcej. Jednych ucieszy pierwsza odpowiedź, innych druga. Zależy to od tego, czy on chce seksu bez zobowiązań czy czegoś więcej. Może cię to zaskoczy, ale wielu mężczyzn boi się, że służy kobiecie tylko do zaspokajania erotycznych potrzeb. A faceci też mają uczucia i nie chcą, aby te zostały sponiewierane.

Dodaj komentarz