Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

NPW Cooling Eye Pads, czyli chłodzące płatki pod oczy wielokrotnego użytku

NPW Cooling Eye Pads

Borykasz się z problemem opuchlizny pod oczami? Nieprzespana noc, płacz oraz wielogodzinna praca przed ekranem komputera wpływa negatywnie na kondycję skóry wokół oczu. Aby odzyskać jej dawny wygląd, warto sięgnąć po NPW Cooling Eye Pads.

Chłodzące płatki pod oczy – ekologiczne rozwiązanie

NPW Cooling Eye Pads mają fantazyjne kolory i kształty. Zestaw, który posiadamy, przypomina serduszko. To świetne i ekologiczne rozwiązanie. NPW Cooling Eye Pads to bowiem chłodzące płatki pod oczy wielokrotnego użytku. Nie wyrzucamy ich po pierwszym przyłożeniu. NPW Cooling Eye Pads mają postać maski żelowej, którą umieszczamy w zamrażarce na kilka minut. Następnie wyciągamy płatki i kładziemy je pod oczy. Pod wpływem zimna opuchlizna ulega zmniejszeniu. Dochodzi także do redukcji ewentualnego zasinienia. Taki chłodny okład przynosi wyraźną ulgę.

NPW Cooling Eye Pads

Zestaw do zadań specjalnych

NPW Cooling Eye Pads sprawdzi się, gdy twoje oczy są zapuchnięte wskutek płaczu, a ty wybierasz się na imprezę lub spotkanie z przyjaciółkami. Te chłodzące płatki pod oczy uratują też sytuację, gdy się nie wyspałaś, a twoje zmęczenie jest widoczne gołym okiem na twojej twarzy.

Odzyskaj świeżość spojrzenia

NPW Cooling Eye Pads nadają świeżość spojrzeniu. Za ich sprawą odzyskujemy młodzieńczy wygląd oraz zapominamy o dyskomforcie, który towarzyszy opuchliźnie.  Płatki naprawdę są wielokrotnego użytku. Korzystamy z nich przed każdym większym wyjściem i wówczas, gdy jesteśmy niewyspane. Wciąż działają tak samo wspaniale jak na początku.

NPW Cooling Eye Pads są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 29 zł.

Komentarze (3)

alibabka

4 lata temu

Ja często mam opuchliznę pod oczami. A tu prosty i bezpieczny sposób na pozbycie się jej:) Muszę sobie sprawić takie żelowe płatki pod oczy:)

Zostaw komentarz