nowy-wyglad-menopauzy

Stało się! Przeszliśmy zewnętrzną (i trochę wewnętrzną) przemianę. Nowy wygląd naszego portalu to jednak nie tylko zmiany graficzne, to wiele usprawnień, o które prosiliście nas i sugerowaliście w wypowiedziach.

O takich poprawkach jak np. większa i czytelniejsza czcionka pisać nie będziemy. Skupmy się jednak na nowych elementach oraz takich usprawnieniach, które mogły zostać przez Was jeszcze niezauważone.

Co się zmieniło?

  • Wprowadziliśmy całkiem nową wyszukiwarkę. Mając świadomość wielu błędów poprzedniej oraz luk w wyszukiwaniach, stworzyliśmy nowe i – mamy nadzieję – znacznie lepsze narzędzie, które pomoże Wam w wyszukiwaniu interesujących treści na portalu.
  • Łatwiejszy dostęp do nowości. Wszystkie nowe tematy znajdziecie na stronie głównej bez konieczności wchodzenia w konkretne działy. Nowe artykuły z działów Zdrowie, Odżywianie, Psychologia, Uroda i Estetyka, Rekreacja oraz Sekskultura znajdziecie w 6 boksach z miniaturami zdjęć. Natomiast pozostałe, lecz chyba nawet ważniejsze dla nas teksty o menopauzie, andropauzie i profilaktyce, znajdziecie w 3 pierwszych odsłonach gorącego tematu. Czwarta zakładka gorącego tematu pozostawiona jest na tematy-ciekawostki, związane przede wszystkim z działami Stylu i Natury.

  • Kolejną zmianą jest wygląd poszczególnych działów, w zależności od tego w jaki dział się wejdzie, w menu bocznym można będzie znaleźć pokrewne, indywidualnie przypisane kategorie oraz przydatne informacje, jak np. przepisy, tabele rozmiarów, kalkulatory kaloryczne itp. Tych rozwiązań z czasem będzie przybywać.
  • Dział przepisów znajdziecie w dziale odżywiania w menu bocznym, gdzie w niedługim czasie dołączą doń tabele kaloryczne, BMI i wiele innych ‘dietetycznych’ opcji.
  • Naszego czy raczej Waszego bloga odnajdziecie w dziale psychologii. Tutaj zasady się nie zmieniły i wciąż czekamy na Wasze teksty, by tam je publikować (forum@menopauza.pl).

Redakcja