Menopauza

Nowe zasady Menopunktowania

menopunktowanie

Portal Menopauza.pl od lat nagradza najaktywniejsze użytkowniczki, które aktywnie angażują się w życie serwisu. Postanowiliśmy jednak wprowadzić nowe zasady, które obowiązują od listopada 2017 r. Mają one na celu zwiększenie atrakcyjności nagród, które otrzymują najaktywniejsze czytelniczki wkładające mnóstwo serca w życie serwisu.  Chcielibyśmy bardziej docenić ich postawę i pomoc w rozwoju serwisu. Bez stałych czytelniczek nasz portal byłby martwym miejscem. Doceniamy fakt, że dzielicie się z nami swoim zdaniem pod artykułami i rozpoczynacie naprawdę ciekawe dyskusje.  Pozwalają one spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Dlatego też chcemy, aby nagroda była atrakcyjniejsza niż do tej pory.

Od listopada 2017 r. nagrody będą przyznawane raz na kwartał. Otrzyma je jedna najaktywniejsza użytkowniczka. Przy ocenie zaangażowania będziemy brały pod udziały nie tylko sumaryczną liczbę wszystkich komentarzy, ale też ich jakość merytoryczną. Ponadto uwzględnimy aktywność na Facebooku i zgłaszanie usterek redakcji. Weźmiemy pod uwagę wszystkie wspomniane aspekty, a najaktywniejsza czytelniczka otrzyma od nas  wartościową nagrodę-niespodziankę. Upominek będzie droższy niż do tej pory, ale  przyznawany tylko raz na kwartał. Osoba nagrodzona w jednym kwartale (okres rozliczeniowy 3 miesiące, liczony począwszy od 1 listopada 2017 r. – pierwsza nagroda zostanie przyznana w lutym 2018 roku), może ubiegać się o nagrodę w kolejnych okresach rozliczeniowych.

Aktywność użytkowniczek rozliczamy do 20. dnia miesiąca przypadającego po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego: za okres listopad 2017 – styczeń 2018 nagroda zostanie wysłana najpóźniej 20 lutego 2018.

Mamy nadzieję, że pomimo zmian wprowadzonych do Menopunktowania, pozostaniecie z nami, wciąż komentując artykuły, rozpoczynając ciekawe dyskusje oraz zgłaszając ewentualne usterki w funkcjonowaniu serwisu.

 

Redakcja portalu Menopauza.pl

Komentarze (4)

pati25

3 lata temu

Dla mnie to bez różnicy,czy nagrody będą przyznawane raz na miesiąc czy raz na kwartał.Przecież piszemy nie po to,aby zdobyć jakąś nagrodę.Piszemy dla przyjemności,bo to lubimy.Lubimy ten nasz portal..Ja już tak „wsiąkłam” w życie tego portalu,że każdego dnia muszę go odwiedzić 🙂

Irena

3 lata temu

Faktycznie miesięczne drobne upominki mogą być motywujące do dalszego pisania. Natomiast wynagradzanie kwartalne może być zniechęcające. Zwłaszcza, że tylko jedna osoba zostanie nagrodzona, a dotychczas były to trzy osoby. Ale pewnie nagroda niespodzianka będzie tego warta 🙂

dulcynea

3 lata temu

Przeczytałam opinie na temat nagradzania aktywnych uczestniczek portalu na DK , mnie też bardzo cieszyło to co było do tej chwili. Mała rzecz , a cieszyła . No ale cóż wszystko się zmienia . C’est la vie !

Aneta

3 lata temu

Ciekawi mnie jak się to sprawdzi. Mi bardzo pasowała ta zasada nagradzania co miesiąc, ale zakładam, ze redakcja ma w tym względzie wieksze doświadczenie, przemyślała to i kwartalne nagradzanie będzie sensowniejsze. Poczekamy- zobaczymy 🙂

Zostaw komentarz