Menopauza O portalu

Nowa odsłona forum

nowa-odslona-forum

Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy!

Nasze forum znów ruszyło i choć ciągle mamy w planach kilka unowocześnień, na pewno widać zmianę – na lepsze, mamy nadzieje.

Przede wszystkim przybyło działów, jest ich aż 15. Dużo? Być może, ale sami byliśmy zdziwieni, gdy odkryliśmy, że w bazie forum znajduje się ponad 5 000 postów! Pomysły na nazwy nowych działów powstawały w miarę, jak przeglądaliśmy tematykę wątków, by móc je sklasyfikować. Choć wydają się być zrozumiałe, pokrótce wyjaśnimy, co znajdziecie w środku:

Kącik Redakcji – tu znajdziecie regulamin forum oraz wszelkie komunikaty od nas dotyczące całego portalu
Zdrowie i profilaktyka – wszystko na temat badań, dbania o zdrowie i radzenia sobie z chorobami
Wszystko o menopauzie – tu możesz porozmawiać o tym okresie życia, zadać pytania innym
Uroda i estetyka – rozmowy i porady jak dbać o siebie
Odżywianie – o tym co jemy i gotujemy
Wellness i wypoczynek – jak się relaksujemy, czy lubimy się ruszać, gdzie podróżujemy
Natura – o powrocie do natury, naturalnych kosmetykach, ekologii, domowych sposobach leczenia
Sekskultura – kulturalnie na tematy związane z seksem
Styl i moda – najnowsze trendy, ubrania modne i wygodne
Kobieta na rynku pracy – o naszej karierze, o sytuacji na rynku pracy
Kobietą być – kobieta jako przyjaciółka, kochanka, żona, matka i babcia
Sławni i niesławni – rozmowy o znanych osobistościach świata mediów i nie tylko
Dzieje się – bieżące wydarzenia kulturalne oraz newsy z kraju i świata
Pogaduchy o wszystkim i niczym – jeśli Twój temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów 🙂
Poznajemy się – miejsce integracyjne dla użytkowników portalu, podziękowania, życzenia, w przyszłości może nawet zloty

A. Złotkowska

Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy!

Wnikliwi obserwatorzy zauważyli też pewnie pojawienie się dodatkowych opcji, jak edycja posta, wyszukanie najnowszych wątków od ostatniej wizyty, wyszukanie tematów bez odpowiedzi, ścieżka kategorii oraz <uwaga, uwaga> wyszukiwarka tylko dla forum. Dzięki niej nie tylko łatwiej możemy dotrzeć do danego tematu, ale również odnaleźć posty konkretnej osoby.


(kliknij by powiększyć)

Nasza rada: Jeśli chcecie na bieżąco śledzić wątki, dzięki kolorowym znacznikom obok działów, gdy wylogowujecie się z forum, warto kliknąć na głównej stronie forum opcję “Oznacz wszystko jako przeczytane”. Dzięki temu po ponownym zalogowaniu, zobaczycie od razu gdzie pojawiły się nowe, nieczytane przez Was posty.

Stwierdziliśmy ponadto, że mimo iż w obrębie forum mogą pisać wyłącznie osoby zarejestrowane na portalu Menopauza.pl, ta zakładka potrzebuje osobnego regulaminu, który nie tylko ustrzeże nas przed tzw. spamem, ale będzie zbiorem wytycznych jak pisać „dobre” posty i jak zachowywać się na forum.
Regulamin zawsze znajdziecie w Kąciku Redakcji. Umieszczamy go też poniżej.

Życzymy wszystkim przyjemnego korzystania, jeśli macie jakieś uwagi, piszcie na maila: redakcja@menopauza.pl

A. Złotkowska

Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy!

REGULAMIN FORUM PORTALU MENOPAUZA.PL

1. Szanujemy się wzajemnie. Przestrzegamy zasad „netykiety”: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta.

2. Na forum nie tolerujemy niczego, co jest niezgodne z prawem: pornografii, nawoływania do nietolerancji, kopiowania treści bez zgody autora i wskazania źródła, piractwa itp.

3. Rozmawiamy wyłącznie w języku polskim, staramy się przestrzegać zasad poprawnej pisowni.
Dbamy o to, aby nasze wypowiedzi były czytelne i zrozumiałe.

4. Staramy się nie powtarzać istniejących tematów. W przypadku zauważenia na forum wątków o tej samej tematyce, prosimy o informację na adres redakcja@menopauza.pl.

5.Obowiązuje bezwzględny zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wyrażeniach imitujących wulgaryzmy, np. przez wygwiazdkowanie (***) .

6. Pisanie wyłącznie wielkimi literami oraz nadmierne używanie znaków przystankowych i emotikon jest niemile widziane. Może to skutkować usunięciem posta.

7. Bez zgody redakcji nie można zamieszczać reklam firm, produktów oraz innych witryn, mających charakter komercyjny (wyjątkiem są np. linki do zdjęć, akcji charytatywnych, źródeł newsów).

8. Zakaz umieszczania treści dotyczących religii i polityki, które mogą obrazić czyjeś uczucia. W przypadku zgłoszenia przez któregoś z użytkowników tego rodzaju posta lub tematu – zostanie on usunięty.

9. Sprawy wyjątkowe, nie objęte regulaminem forum oraz regulaminem portalu menopauza.pl, będą rozpatrywane indywidualnie przez redakcję portalu, a o decyzjach zainteresowani zostaną poinformowani drogą mailową.

10. Pisanie jednego posta pod drugim przez jedną osobę jest zabronione. Chcąc dodać informację, należy korzystać z funkcji edytowania. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy od poprzedniego posta minęły co najmniej 24 godziny, a użytkownik chce dodać nowe treści do tematu.

Zapraszamy na forum!

A. Złotkowska

Komentarze (8)

Redakcja

8 lat temu

Tess, forum powinno pojawić się niebawem. Niestety, istnieją niewielkie szanse na uratowanie starych komentarzy:( Mamy jednak nadzieję, że nie zniechęci to naszych użytkowniczek do prowadzenia ciekawych dyskusji i długich rozmów:)

Tess

8 lat temu

Chciałam zapytać się kiedy można spodziewać się Forum. Bardzo brakuje mi tego miejsca i rozmów. Martwię się czy to będzie to samo miejsce. I czy znikną czy nie te nasze poprzednie rozmowy i tematy? Pozdrawiam Redakcję :-X

malgosia74

12 lat temu

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem rtych wspaniałych zmian 🙂 Kawał dobrej roboty, gratuluje pomysłu i świetnego rozwiązania Redakcji oraz na pewno ciężkiej pracy informatyków! Teraz jest wszystko przejrzyście i po porostu Idealnie! Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego korzystania z uroków Portalu i zupełnie nowego i odlotowego Forum 🙂 Pozdrowienia dla Szanownej Redakcji oczywiście 🙂

tryfenka

12 lat temu

Zmiany są rewelacyjne, łatwo wybrać temat, poszukać wpis, dopisać wypowiedź. Układ przejrzysty i dobrze podzielone tematycznie działy. Świetna praca i brawa dla Redakcji 🙂

izabelle

12 lat temu

Ja też jestem zachwycona zmianami. Na forum można się łatwo odnaleźć. Wszystko jest przejrzyste i poukładane! Wielkie brawa dla Redakcji za te zmiany na lepsze 🙂

GloriaVictis

12 lat temu

Super! Super! Super! Zmiany bardzo mi się podobają! Ukłony i podziękowania dla Redakcji i informatyków. Dobra robota!

Zostaw komentarz