niezastapiona-biala-koszula

Towarzyszy nam od dziecka. Szkolna elegancja to niezmiennie biała koszula i czarna spódnica, później ten sam zestaw to strój obowiązkowy każdej bizneswoman. Dzisiaj biała koszula nie jest już tak oficjalna i idealna tylko do biura. Korzystając z najnowszych trendów i własnych pomysłów możemy sobie pozwolić na różne modowe wariacje z białą koszulą w roli głównej.

Koszulowy zawrót głowy

W sklepach wieszaki uginają się od białych koszul. Oczywiście, najbardziej klasyczna i uniwersalna jest ta z długimi rękawami i białym kołnierzykiem. Możesz pozwolić sobie także na krótki rękaw, różne dekolty, ozdobne żaboty czy haftowane aplikacje, a także wydłużoną wersję bluzki. Bardzo modne są teraz tuniki. Biała koszula – tunika z paskiem lub bez, wygląda rewelacyjnie np. do leginsów. Ostatnio bardzo modne są też koszule typu body. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ mamy komfort, że koszula nie wyjdzie nam ze spodni czy spódnicy. Nie musimy jej poprawiać, bo zawsze leży tak jak powinna.

Nie tylko śnieżnobiała

Bez dwóch zdań czysta biel w przypadku koszul jest najbardziej elegancka i ponadczasowa. Pięknie komponuje się z czarnymi dodatkami – naszyjnikami, kamizelkami, paskami. Biel nie jedno ma imię. Możemy sobie pozwolić na różne odcienie kremu, beżu, szarości. Biała koszula może być tchnięta jakimś subtelnym kolorem. Nie jest wówczas śnieżnobiała, ale doskonale spełnia tę samą co biała koszula funkcję.

Drogie Panie, zapewne każda z Was ma przynajmniej jedną białą koszulę. Jeżeli nie, to koniecznie wybierz się na zakupy. Biała koszula to rzecz obowiązkowa w każdej szafie współczesnej kobiety. W tym przypadku, od przybytku głowa nie boli, także im więcej koszul tym lepiej. Z dostępnych w sklepach wariantów na pewno wybierzesz coś, co będzie pasować do Twojego stylu i sylwetki. Elegancja zawsze jest w cenie.

Zuzanna Górka