Seks

Nie umiem jej zadowolić podczas seksu

nie umiem jej zadowolić

Mężczyźni często chcieliby od razu doprowadzić kobietę do mega orgazmu i zyskać tytuł idealnego kochanka. Tymczasem to nie takie proste. Kobiecy orgazm jest trudniejszy do uzyskania z wielu powodów. Wielu facetów zakłada wątki na forum: nie umiem jej zadowolić podczas seksu. Co zrobić, gdy w sypialni pojawiają się problemy.

Po zasięgnięciu opinii mężczyzn jesteśmy przerażone. Jeden z naszych kolegów przyznał wprost: gdy nie czuję, że kobieta dochodzi przy mnie, to czuję się beznadziejnie i zrywam z nią kontakt, bo jest mi wstyd. Tak naprawdę to najgorsze co można zrobić. Kobietom wcale nie zależy tak bardzo na orgazmie, jak na utrzymywaniu kontaktu. Wycofując się ze znajomości, pokazujesz, że potraktowałeś ją przedmiotowo, jednocześnie krzywdzisz siebie, bo ją kochasz.

Przede wszystkim musisz sobie uświadomić, że źle rozumiesz ratowanie swojego honoru. Nie masz powodów do tego, aby czuć się beznadziejnie. Nie od razu Kraków zbudowano. Jak wspominałyśmy na wstępie, kobiecy orgazm jest trudniejszy do uzyskania. To wszystko zasługa kobiecej anatomii i fizjologii. Panowie otrzymują orgazm niejako w pakiecie z seksem, a paniom trzeba w tym pomóc.  Przeciętnie potrzeba kilku-kilkunastu stosunków, aby doprowadzić kobietę do orgazmu. Na początku nie znacie swoich ciał i preferencji. Czujecie się też sobą skrępowani. Jednak z czasem obydwoje wrzucacie na luz i obydwoje doświadczacie orgazmu. Nawet Casanova nie doprowadzi kobiety do orgazmu przy pierwszej wspólnej nocy, chyba że zwyczajnie uda mu się trafić z jej preferencjami.

Poza tym żadna kobieta nie myśli: mój facet jest słabym kochankiem, bo nie miałam orgazmu. Jeśli pokazujesz, że jej pragniesz, pamiętasz o grze wstępnej, dotykasz ją tak, jak lubi, to ona jest zadowolona ze wspólnej nocy. Musisz zrozumieć jedno: ani ty, ani twoja kobieta nie będziecie mieli orgazmu za każdym razem.  Ona będzie go miała rzadziej niż ty, bo taka jest jej fizjologia.

Teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy dałbyś jej drugą szansę, gdybyś to ty  nie doszedł podczas seksu? Podejrzewamy, że tak, bo i tak uznałbyś, że było fajnie, bo mogłeś ją dotykać, pieścić. Miałeś w łóżko mega gorącą kobietę.  Ona tak samo traktuje wspólną noc. Było jej naprawdę miło, nie doszła, ale ma ochotę próbować dalej, bo lubi to robić z tobą. Chce, żebyś jej dotykał. Jest w stanie uprawiać seks nawet bez orgazmu po to, abyś jej dotykał w zmysłowy sposób, bo to ją doprowadza do szaleństwa.

Chcesz mieć udane życie seksualne, to musisz przestać tak bardzo skupiać się na orgazmie. Na pewno zauważyłeś, że jak bardzo zależy ci na tym, aby na jej oczach łatwo zmontować łóżko, to nagle gubią się śrubki albo coś idzie niezgodnie z planem.  Jak kobieta bardzo chce upiec dobre ciasto dla swojego faceta, to wychodzi jej zakalec. Na pewno zauważyłeś stres u polskich piłkarzy, którzy przegrali mecz z Senegalem. Wyluzuj. Nie myśl: musimy mieć orgazm, ale ma być przyjemnie. To drugie jest prostsze do zrealizowania. Wystarczy, że chcesz jej sprawić przyjemność i ją przytulasz, dotykasz przez ubranie, długo całujesz z języczkiem, pieścisz jej piersi, całujesz szyję, ściskasz pośladki, dotykasz łechtaczki.

Teraz mała podpowiedź, jak technicznie zwiększyć szanse na orgazm kobiety. Wybierzcie pozycję na pieska, pozwoli ci na głęboką penetrację i stymulację punktu G. Jedną ręką pieść łechtaczkę i wargi sromowe podczas penetracji, całuj ją w plecy. Im więcej różnych bodźców, tym większa szansa na sukces.

Poza tym nie spodziewaj się krzyków, jęków etc. Nie każda kobieta reaguje tak spektakularnie. Uwierz, gdy pokaże ci w inny sposób, że było jej z tobą dobrze. Jeśli ona na co dzień jest delikatna, to możesz poznać, że jej dobrze po tym, że mocno się do ciebie przytuli, wbije ci palce w plecy lub będzie delikatnie posapywać.  Możliwe też, że ona nie czuje się jeszcze tak swobodnie, by krzyczeć. Ale po dziesiątej wspólnej nocy będzie czuła się bardzo swobodnie i to zrobi. Możliwe, że musicie być sami w mieszkaniu lub mieć puszczoną muzykę, żeby inni niczego nie słyszeli. Ona wtedy zacznie wydawać z siebie odgłosy.

Mamy nadzieję, że przekonałyśmy ciebie, żebyś nie uciekał przed kobietą, tylko spróbował jeszcze raz. Zaproś ją do siebie na noc i po prostu spróbuj raz jeszcze bogatszy o nasze wskazówki.

Dodaj komentarz