nadchodzi-siwa-rewolucja

Do 2020 roku aż 50% ludzi w krajach wysokorozwiniętych będzie miało ponad 50 lat. Społeczeństwo nieuchronnie się starzeje, ale wcale nie chce zwalniać tempa. Jak cywilizacja oparta o kult młodości poradzi sobie z nadejściem dojrzałej i żądnej życia generacji 50+?

To jest mój czas

Stuknęła ci 50-tka? To świetnie! Wcale nie musisz tego ukrywać. Nie próbuj oszukiwać czasu. Nadchodzi właśnie twój najlepszy wiek. Nie wierzysz? To uwierzysz! Jesteś już dojrzała i dobrze wiesz, czego chcesz od życia. Masz ustabilizowaną sytuację zawodową, odchowane dzieci, możesz z pełną świadomością skupić się na sobie. Dopiero teraz możesz pozwolić sobie na… wszystko. A nawet na więcej.

Nadchodzi rewolucja!

Czym jest siwa rewolucja?
Można ją określić jako zmiany w świadomości społecznej, dotyczące postrzegania ludzi po 50-tce. To też istotny zwrot w patrzeniu na siebie przez samych pięćdziesięciolatków.

Siwi rewolucjoniści to ludzie, którzy doskonale wiedzą, ile mają lat i wcale ich to nie boli. Biorą z życia wszystko, co najlepsze. Dbają o zdrowie i kondycję, są aktywni intelektualnie, realizują swoje pasje, pracują. Nie ulegają stereotypom i nie zamykają się na zmiany. Nie chcą się na siłę odmładzać czy odejmować sobie lat. Chcą być po prostu sobą.

Monika Witczak