sephora mydło do czyszczenia pędzli

Kobiety także lubią gadżety, zwłaszcza te kosmetyczne, które ułatwiają wszelkie zabiegi. Gadżetem, którym każda miłośniczka makijażu będzie zachwycona, jest mydło do czyszczenia pędzli Sephora Collection. Dlaczego warto je mieć?

Mydło do czyszczenia pędzli – akcesorium do zadań specjalnych

Pędzle, których używamy do codziennego make-up’u wymagają regularnego i dokładnego oczyszczania. Zawierają resztki kosmetyków, brud, sebum czy kurz, który się na nich osiada. A przez to wszystko może cierpieć stan naszej cery. Dlatego takie akcesoria, jak mydło do czyszczenia pędzli są wręcz obowiązkowe. Sephora Collection oferuje więc praktyczny gadżet, który przyda się każdej kobiecie. Z takimi akcesoriami nie będziemy musiały martwić się o stan naszych pędzli i rzecz jasna skóry.

 

Mydełko inne niż wszystkie

Mydełko ma formę kostki. Ukryte jest w metalowym pojemniku. Delikatnie pachnie i bardzo dobrze się pieni. Wystarczy niewielka ilość wody, by móc rozpocząć pranie pędzli. I mimo niewielkich rozmiarów, to wydajny produkt, więc wystarczy na wiele kąpieli naszych makijażowych akcesoriów. Jednak mydło do czyszczenia pędzli Sephora Collection jest inne niż wszystkie, gdyż zawiera jeszcze jeden, bardzo praktyczny element. Co to takiego?

Praktyczny gadżet dla twoich pędzli

W metalowym pojemniku, oprócz mydełka znajdziemy silikonowy krążek z wypustkami i przyssawkami. Wystarczy zamontować go w umywalce, by sparwnie, szybko, ale za to dokładnie wyczyścić każdy pędzel do makijażu. Z takim rozwiązaniem czyszczenie pędzli staje się niezwykle proste. A po całym praniu pędzli wystarczy umyć krążek, wysuszyć i schować do pojemnika.

Małe, różowe pudełeczko

Mydło do czyszczenia pędzli ukryte jest w metalowym, okrągłym pojemniku w kolorze soczystego różu. Żadnej kobiecie nie sposób będzie przejść obok takiego gadżetu obojętnie. Dzięki temu mydełko możemy zabrać ze sobą tam, gdziekolwiek tylko chcemy. Bez trudu dostrzeżemy je w kosmetyczce czy na toaletce.  Gwarantujemy, że już po pierwszym czyszczeniu pędzli nie zamienicie tego gadżetu na żadną inną metodę czyszczenia.

Mydło do czyszczenia pędzli Sephora Collection jest dostępne w sklepach marki Sephora.

 

Cena: 39,00 zł