mity na temat życia seksualnego faceta

Jesteś przekonana, że on zawsze ma ochotę na seks. Jest dla ciebie bardzo wymagający podczas erotycznych igraszek i nieustannie boisz się, czy po nich się do ciebie nie zniechęci. Przedstawiamy mity na temat życia seksualnego faceta.

Najlepszy seks tylko przez 1. miesiąc

Owszem, na początku znajomości obydwoje macie ochotę na seks i jesteście na siebie niesamowicie napaleni. Później trudno odtworzyć takie pożądanie i podniecenie, niemniej z czasem robi się coraz lepiej pod kątem technicznym. Zaczynacie lepiej znać swoje ciała, coraz lepiej radzicie sobie z ich pieszczeniem, na dodatek wyzbywacie się wstydu oraz skrępowania.

Faceci potrzebują więcej seksu niż kobiety

Z tym akurat bywa różnie. To zależy od tego, jak bardzo jesteście zgrani pod względem temperamentu seksualnego. Jeśli macie podobny, to idealnie. Może się jednak zdarzyć, że jedno z was ma większy apetyt na seks.  Warto jednak pamiętać, że w ciągu nocy to ty masz szansę osiągnąć więcej orgazmów niż on, bo mężczyzna po każdym potrzebuje regeneracji.

Gra wstępna to dla niego męczarnia

Uważasz, że on odrabia pańszczyznę podczas gry wstępnej? Gdyby tylko mógł, natychmiast by zrezygnował z tych wszystkich pieszczot i przeszedł od razu do rzeczy? Cóż, tacy faceci się zdarzają, ale nie wszyscy tacy są. Normalny mężczyzna cieszy się, że może dotykać kobiety, którą pragnie i jest to dla niego przyjemnością samą w sobie.

Każdy seks jest dla niego zadowalający

Mężczyźni z reguły odczuwają satysfakcję z erotycznych igraszek, gdy widzą, że doprowadzili kobietę do orgazmu. Warto o tym pamiętać i spróbować zrozumieć jego dziwne zachowanie po seksie. Jego niezadowolenie nie zawsze ma związek z tobą. Jemu nie chodzi o to, że zrobiłaś coś nie tak, jesteś brzydka etc. On raczej martwi się, że kiepsko wypadł, skoro nie poradził sobie z tym zadaniem. Powiedz mu, dlaczego było ci z nim dobrze i zapewnij, że seks z nim jest super niezależnie od tego, czy masz orgazm czy nie.

Podczas seksu on przygląda się twoim niedoskonałościom

Może znajdzie się paru facetów, których zniechęci fakt, że kobieta nie jest dokładnie taka, jak to sobie wyobrażali, ale większość mężczyzn jest zbyt podnieconych, aby analizować, czy masz cellulit, rozstępy. Oni nie przyglądają się twoim mankamentom podczas seksu, bo zwyczajnie nie mają na to czasu ani ochoty.

Po pijaku chce uprawiać seks z każdą

To prawda, że libacje  pozbawiają mężczyzn hamulców, ale nie każdy facet jest taki sam. Niektórzy zdają sobie sprawę, że nie warto uprawiać seksu z byle kim. Lepiej zrobić to na trzeźwo, gdy hydraulika działa sprawnie, gdy u boku jest wyrozumiała i wartościowa kobieta.

Podniecają go tylko zgrabne nogi i wielkie piersi

Kobiety uwielbiają wyszukiwać w sobie niedostatki urody, katować się nimi każdego dnia, a najmocniej rozmyślać o nich podczas seksu. Zastanawiamy się wówczas, czy on nie ucieknie z sypialni z wielkim krzykiem, widząc nasze grube nogi i małe piersi. Tymczasem w większości przypadków on wie, jak mniej więcej wyglądasz. Nie jest taki głupi i możesz śmiało stosować powiedzenie: wiedziały gały, co brały.

Seks z prezerwatywą jest beznadziejny

Tak powie tylko egoista, który wolałby uprawiać go bez gumki. Normalny, odpowiedzialny facet ucieszy się, że może zabezpieczyć się na wypadek niechcianej ciąży i uniknąć wpakowania go w dziecko.  Bez przesady, prezerwatywa nie pogarsza aż tak bardzo doznań płynących z penetracji.

Przystojni faceci  uprawiają seks tylko z pięknymi kobietami

Owszem, ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw. Piękność raczej nie zwróci uwagi na faceta ze sporą nadwagą. Ale  pamiętaj, że atrakcyjność jest pojęciem względnym, a ty jesteś swoim największym krytykiem. W obiegowej opinii możesz uchodzić za piękną kobietę, którą od dawna zachwycają się wszyscy koledzy, a mimo to wciąż zarzucać sobie niedostatki. Skoro on zwrócił uwagę na ciebie, to znaczy, że jesteś w jego typie. Przecież nie poszliście po pijaku do kibla w klubie, tylko wylądowaliśmy w łóżku po dłuższym okresie poznawania się.

Całowanie kobiety po szyi to strata czasu

Wielu mężczyzn ta pieszczota podnieca i wcale nie uważają ją za głupią. Wiele zależy od poziomu intelektualnego samego faceta. Jak trafisz na ćwierćinteligenta z tendencją do egoizmu, to dla niego wszystko, co nie jest penetracją czy fellatio, będzie stratą czasu. W związku z tym, iż tacy osobnicy są mega słabi w łóżku, nie masz co żałować, że sobie odpuścił znajomość.

Piękne kobiety to idealne kochanki

Nie od urody zależy, jaką jesteś kochanką. Czasem przeciętna partnerka jest boginią seksu. Niestety lub stety umiejętności seksualne nie są sprzężone z naszą urodą. Nawet piękne kobiety nie otrzymują w pakiecie talentów łóżkowych.  To trzeba samej wypracować. Owszem, piękne kobiety często mają mniej kompleksów, co pozwala im się otworzyć na seks w pełni, bez cienia skrępowania.

Uwielbiają golić klatę dla kobiety

To nieprawda, że on z własnej, nieprzymuszonej woli oddaje się torturze, jaką jest dla niego depilacja klaty. To przecież boli.  Mężczyźni często golą klatę, bo muszą, a nie dlatego, ze sami tego chcą. Warto jednak pamiętać, że część pań podniecają owłosione klaty. Im więcej włosków, tym większą frajdę odczuwają, a mężczyzna wydaje im się bardziej męski.

On nie ma żadnych kompleksów

Oj, zdziwiłabyś się, ile twój Pan Idealny ma kompleksów i jak wiele z nich jest dla ciebie absurdalnych. Pod względem wrażliwości mężczyźni nie są z innej planety. Oni też mają swoje kompleksy i boją się twojej oceny. Jest taka fajna scena w komedii Jestem taka piękna!, gdy Ethan gasi światło, gdy idzie do łóżka z Renee mającą nadwagę. Ona myśli, że mu się nie podoba, a on wypowiada znamienne słowa: to ja się boję, że nie będziesz chciała na mnie patrzeć.

Seks go nie męczy

Oj, zdziwiłabyś się, ile wysiłku wymaga od niego seks. Kobiety, nawet jeśli angażują się w erotyczne igraszki, to i tak ich wysiłek jest mniejszy od męskiego. Nic dziwnego, że facet po orgazmie najczęściej zasypia.

On sprosta każdej pozycji

To nieprawda, nikt nie ma tak doskonałej kondycji, by poradzić sobie z każdą pozycją. Bądź dla niego wyrozumiała i nie oczekuj cudów. Nie musi cię od razu nosić, gdy kochacie się od przodu na stojąco. Lepiej, abyście obydwoje kochali się od tyłu w pozycji stojącej, to dla obojga będzie wygodniejsze i tym samym dużo przyjemniejsze.

On nie lubi, gdy chwytasz go za włosy

Kobiety boją się łapać za męskie włosy, aby on nie zdenerwował się, że oto popsuło mu się fryzurę. Warto jednak pamiętać, że to kobieca przypadłość. To my mamy fioła na punkcie swoich pukli i potrafimy rozpętać aferę o to, że je plącze i wyrywa, gdy jest dla nas czuły i miły.

On musi uprawiać seks codziennie

To także nieprawda, on bywa zmęczony, chce czasem po prostu obejrzeć film i przytulić się do ciebie. Nie oczekuje, że codziennie będziesz z nim uprawiała seks rano i wieczorem. Faceci nie są aż tak niewyżyci, na jakich się ich kreuje.