Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Miłość pilnie poszukiwana!

milosc-pilnie-poszukiwana

Znalezienie miłości w dzisiejszych czasach nie jest proste. Podobno miłości nie należy szukać, bo sama nas znajdzie. Jednak czekanie w domu wśród czterech ścian może nie przynieść pożądanych rezultatów. Nie ma na co czekać! Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i wysłać przysłowiowy kupon, by dać szansę szczęściu.

Rozejrzyj się

Miłość może czaić się tuż za rogiem. Pewien znajomy na moje pytanie: gdzie szukać miłości odpowiedział – “W warzywniaku” – i miał rację. Miłość zazwyczaj dopada nas w najmniej oczekiwanym momencie i spotykamy ją w najmniej oczekiwanym miejscu. Jedyne co trzeba zrobić to otworzyć się na nią. Może warto się rozejrzeć w najbliższym otoczeniu? Otworzyć oczy i dostrzec niedostrzeżone do tej pory.

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Wystarczy spojrzeć na wieloletnie małżeństwa, które miały swój początek w przyjaźni. Często zdarza się, że nasz najlepszy przyjaciel okazuje się kimś więcej. Znacie się na wylot. Nie krępujecie się siebie wzajemnie, niczego nie ukrywacie, a wszystkie potknięcia zostają wybaczone.

Cudowne uczucie

Miłość jest pięknym uczuciem i każdy z nas na nią zasługuje. Wszyscy uwielbiamy czuć „motylki w brzuchu”. Mamy więcej energii, jesteśmy uśmiechnięci i mamy wrażenie, że cały świat stoi przed nami otworem. Nie ma takiej rzeczy, z którą byśmy sobie nie poradzili! Nowy partner to nowe życie!Być zakochanym to być szczęśliwym. Powraca tu stara prawda, że pieniądze szczęścia nie dają. Po co nam wspaniała willa, cudowne samochody w garażu i wakacje w różnych zakątkach świata, skoro nie mamy tego z kim dzielić? Nie ma na świecie nic cudowniejszego niż życie w szczęśliwym związku przepełnionym wzajemną miłością i zrozumieniem.

Otwórzmy się na nowe doznania

Poszukujący miłości mają teraz sporo okazji do poznania nowych ludzi. Wystarczy uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Dobrze się bawić, a przede wszystkim być sobą i nie przejmować się zbytnio drobnostkami. Podejdźmy do siebie z dystansem. Zapomnijmy o dawnych partnerach i nie udanych związkach. Nie podchodźmy od razu „na serio” do nowo poznanej osoby. Wyluzujmy się, zrelaksujmy i cieszmy się wszystkim, co nas otacza. Nauczmy się być szczęśliwi sami ze sobą, a później obdarzmy tym szczęściem drugą osobę.

Nie bójmy się zmian

Skoro do tej pory nasze staranie i zachowanie nie przyciągało potencjalnych partnerów ani też nie było w stanie ich zatrzymać, może powinniśmy coś zmienić?

Jak powiedział Albert Einstein:

„Tylko głupcy oczekują innych rezultatów, robiąc wciąż te same rzeczy”

Z nowym podejściem do siebie i otaczającego świata możemy wiele zdziałać. Otworzą się przed nami nowe ścieżki. Błyskiem w oku oraz szczerym uśmiechem na pewno przyciągniemy spojrzenia płci przeciwnej, a jeśli nawet nie znajdziemy od razu swojej drugiej połowy, to na pewno zyskamy przyjaciół, którzy wypełnią pustkę.

Maria S

Komentarze (6)

sara

10 lat temu

jeżeli coś jest nam przeznaczone to zawsze znajdziemy się właśnie w tym miejscu o odpowiednim czasie i tak samo jest z miłością jeżeli nie jest komuś przeznaczona to będzie się mijał z tą drugą połówką

ell@

11 lat temu

Moja miłość spotkała mnie przypadkiem, nieoczekiwanie, nieposzukiwana.
Potem – na przestrzeni lat zdarzało mi się spotykać samotne, szukające miłości dusze i gdyby nie fakt, że tą MOJĄ MIŁOŚĆ bardzo sobie cenię – mogłoby być jak w piosence : ..”kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów”…:P 😉 😀 – ale jak rzekłam – bardzo szanuję mojego skarba (i siebie) – więc od wieków mam status: „Trafiona, zatopiona” 🙂

mjbz

11 lat temu

Miłości nie da się zaplanować, a co za tym idzie, nie da się jej szukać ani wypatrywać. Trzeba życ i być otwartym na drugiego człowieka, a przede wszystkim lubieć siebie samego, bo nikt nas nie zaakceptuje jesli najpierw nie zrobimy tego sami.
Znam wiele osób samotnych, ale widzę też, że są one na to skazane bo obcy im jest kompromis, a na tym opiera się „wspólna gra”.

drobina

11 lat temu

Rzeczywiście miłość, to chyba najpiękniejszy temat. Czasami szukamy jej bardzo długo i bardzo daleko, a okazuje się że ona jest tuż obok nas.

ulaa

11 lat temu

Piękny temat. Każdy człowiek żyjący na ziemi chce kochac i być kochanym. Ważne jest, abyśmy byli uważni, to znaczy mieć oczy szeroko otwarte, uszy i serce. Należy być wewnętrznie wolnym, nie zamykać się przed drugim człowiekiem, zwłaszcza gdy mówi – robi, inaczej. To wielkie szczęscie gdy dwoje ludzi się dopasuje. Mam swoje lata i wiem, że o Miłość należy się troszczyć, dbać, pielęgnować. Miłość to SKARB, nikt i nic jej nie zastąpi. Nie bójmy się Miłości miejmy ją zawsze w swoim sercu, czego z serca Paniom życzę.

tereska56

11 lat temu

No tak, rzeczywiście miłość może nas znaleźć wszędzie. Nawet w przysłowiowym warzywaniaku. Ja kiedyś poznała pewnego chłopca… w kościele! 🙂

Zostaw komentarz