Moda

Letnie stylizacje z jeansami

Letnie stylizacje z jeansami

Mamy lato w pełni, wakacje wprawdzie dobiegają końca, ale szykuje się ciepły wrzesień. Dlatego też przedstawiamy letnie stylizacje z jeansami. Może znajdziesz wśród nich jakąś inspirację dla siebie.

Białe jeansy i różowy cropp top

To stylizacja w jasnych kolorach, która kojarzy się z wakacyjną beztroską. Białe jeansy  świetnie komponują się z różem, która rozświetla twarz i prezentuje się bardzo dziewczęco. Dobrze, aby spodnie były z wysokim stanem, wówczas cropp top wygląda dobrze, praktycznie nic nie odsłania, a za to nie trzeba go wpuszczać w spodnie, co bywa kłopotliwe.

Letnie stylizacje z jeansami

Błękitne spodnie z wysokim stanem oraz top z lejącym się dekoltem

Błękitne jeansy są także letnią odmianą spodni. Idealnie wyglądają w zestawieniu z topem, który posiada lejący się dekolt – materiału jest nieco więcej i tworzy on taką jakby falę na wysokości biustu. Pod taką górę najlepiej założyć stanik, z którego możemy odpiąć ramiączka. Ważne, aby biustonosz był ciasny pod biustem, wówczas nie będzie się przekręcał.

Czarne jeansy i obcisła jasna bluzka z krótkim rękawkiem

Czarne jeansy to klasyka, którą większość z nas ma w swojej szafie. Załóż do niej obcisłą, jasną bluzkę, z krótkim rękawkiem. Jeśli jest ona nieco dłuższa, wpuść ją do spodni. To bardzo fajne połączenie, które sprawdzi się także podczas randki.

Jeansy i biała koszula związana w węzeł

Biała koszula kojarzy nam się z elegancją i pracą biurową, egzaminami etc. Tymczasem może ona zyskać lekki, wakacyjny charakter, gdy zwiążemy ją na wysokości brzucha w węzeł i zestawimy z jeansami z wysokim stanem.

Jeansy i bralet z białą koszulą

Bralet z przepiękną białą koronką zakładamy pod białą koszulę, która została uszyta z przewiewnego materiału. Lekko ją uchylamy u samej góry tak, aby wyeksponować koronkowe ramiączka i do tego zakładamy mocno przylegające jeansy z wysokim stanem.

Jeansy i hiszpanka

Hiszpanka eksponuje nagie ramiona, ma typowo wakacyjny klimat. Można ją wpuścić do spodni z wysokim stanem i wtedy uzyskujemy wygodną stylizację, która prezentuje się lekko i letnio.

Dodaj komentarz