Kultura Styl życia

W jego oczach – Alicja Sinicka

W jego oczach

Nadeszła pora na kontynuację Oczu wilka. Te, które spoglądają na nas z okładki, są szalenie hipnotyzujące. Trudno się dziwić, że Lena nie potrafiła się im oprzeć  i zdecydowała się na trudny związek z Arturem. Jak potoczą się ich dalsze losy? Tego dowiecie się z najnowszej powieści Alicji Sinickiej pt. W jego oczach.

Kryzys w związku

Mogłoby się wydawać, że po dwóch latach związek tylko zyskał na sile i bliskości. Nic bardziej mylnego. Owszem, Lena i Artur kochają się, ale brakuje im zaufania. Na dodatek szczęście tej pary próbuje rozbić ktoś trzeci.

Zainteresowany mężczyzna

Artur pracuje w branży chemiczno-farmaceutycznej, jednak nie dopuszcza Leny do swojego życia. Ona czuje się odrzucona i niechciana. Gdy w jej życiu pojawia się mężczyzna, który poświęca jej sporo czasu i uwagi, zaczyna dostrzegać, że codzienność może mieć zupełnie inny posmak.

Jakby tego było mało, w życiu Leny aż roi się od dziwnych sytuacji. Gdy mówi o tym Arturowi, ten zdaje się ją ignorować, co tylko potęguje jej niezadowolenie z obecnego związku.

Czy dojdzie do rozstania?

Alicja Sinicka w powieści W jego oczach stworzyła naprawdę wyraziste postaci. Lena ma dość bycia ignorowaną, wie, że zasługuje na coś lepszego. Z kolei Artur to typowy kontroler, który jednocześnie olewa potrzeby swojej partnerki. Czy Lena odejdzie od niego do innego mężczyzny, który daje jej to, czego tak bardzo brakuje jej w obecnej relacji?

Komentarze

Zostaw komentarz