lanolips uniwersalny balsam z orzechem kokosowym

Borykasz się z problemem pękających ust? A może męczy cię suchość łokci? Lanolips uniwersalny balsam z orzechem kokosowym pomoże ci pozbyć się wszystkich dokuczliwych dolegliwości.  Dlaczego nasze redaktorki go polubiły?

Naturalność

Lanolips uniwersalny balsam z orzechem kokosowym jest produktem w 100% naturalnym.  W jego składzie znajdziemy m.in. lanolinę, olej kokosowy i witaminę E. Są to silne emolienty, które chronią naskórek przed utratą wody. Jednocześnie przywracają skórze naturalną barierę ochronną.  Jeśli cenisz sobie pielęgnację opartą na naturalnych składnikach, to Lanolips jest właśnie dla ciebie.

Nawilżenie

Lanolips uniwersalny balsam z orzechem kokosowym sprawdził się podczas kataru. To czas, kiedy usta są opuchnięte, nabrzmiałe i podatne na wysuszenie.  Dzięki niemu udało się nawilżyć spierzchnięte wargi i uniknąć łuszczenia. Balsam sprawdził się też na skrzydełkach nosa, które w sposób szczególny są narażone na różnego rodzaju podrażnienia.

Gładkość i miękkość

Skóra po użyciu balsamu z orzechem kokosowym Lanolips jest jedwabiście gładka. Znika uczucie szorstkości. Skóra też staje się miękka w dotyku, a pomadka prezentuje się zdecydowanie lepiej na wargach.

Wydajność

Choć tubka wydaje się niepozorna, to produkt dzięki zawartości lanoliny jest stosunkowo gęsty, co przekłada się na jego wysoką wydajność.

Cena i dostępność

Kosmetyki Lanolips są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online, gdzie zapłacimy za uniwersalny balsam z orzechem kokosowym 59 zł.