kryteria-wyboru-wkladek-urologicznych

Nietrzymanie moczu (NTM) jest chorobą społeczną, która objawia się niekontrolowanym wyciekiem moczu. W związku z tym, iż człowiek nie panuje nad oddawaniem moczu, nie jest w stanie przewidzieć, kiedy dojdzie do inkontynencji.

NTM stanowi problem społeczno-higieniczny. W związku z tym, iż w każdym momencie może dojść do wycieku moczu, osoby zmagające się z inkontynencją często rezygnują z życia towarzyskiego.

NTM a komfort życia

Nietrzymanie moczu wciąż stanowi temat tabu. Ludzie niechętnie przyznają się do tego problemu i często nie zdają sobie sprawy, że odpowiednio dobrane wkładki i pieluchomajtki, mogą poprawić komfort życia.

Wkładki urologiczne i pieluchomajtki

Na rynku mamy do czynienia z ogromnym wyborem. Firmy prześcigają się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań, które doskonale chłoną mocz, są wygodne i niewidoczne dla postronnych obserwatorów. Warto sięgać po wkładki urologiczne i pieluchomajtki, ponieważ tego typu produkty pozwalają zachować higienę.

Jak dobrać wkładki anatomiczne?

Wśród czołowych producentów wkładek urologicznych i pieluchomajtek wymienia się: Seni i Tena Lady. Firmy mają na uwadze różnice anatomiczne. Wytwarzają wkładki w kilku rozmiarach.

Irmina