LEIM Kapsułki Biobotulina z Argireliną

Każda kobieta pragnie jak najdłużej zachować młody wygląd. Wiele z nas od liceum stosuje różnego rodzaju kremy do twarzy i maseczki, które mają spowolnić powstawanie zmarszczek. Wierzymy, że takie działania profilaktyczne w przyszłości zwrócą się i będziemy prezentowały się atrakcyjnie, niezależnie od wieku. Przedstawiamy warte uwagi kosmetyki anti-aging, które przywrócą młody wygląd dzięki innowacyjnym substancjom czynnym.

LEIM Kapsułki Biobotulina z Argireliną

Szukasz kosmetyku, który skutecznie rozprawi się ze zmarszczkami mimicznymi? LEIM Kapsułki Biobotulina z Argireliną stanowią dla ciebie idealne rozwiązanie. Są niewątpliwie bezpieczniejszą alternatywą dla zabiegów polegających na wstrzykiwaniu toksyny botulinowej. Zmarszczki, które pojawiają się na naszej twarzy, świadczą o procesach starzenia się, jakie zachodzą w naszym organizmie. Wiążą się one ze zmianami w tworzeniu potrójnej helisy kolagenu, degradacją polipeptydów elastyny oraz zaburzeniami w spojeniu warstwy lipidowej skóry. Gdy na twarzy pojawiają się zmarszczki mimiczne, trudno ukryć oznaki starzenia się naszego organizmu.  Powstawaniu tego rodzaju bruzd sprzyja utrata elastyczności mięśni twarzy. Kapsułki Biobotulina z Argireliną zachowują swoje dobroczynne właściwości dzięki hermetycznemu sposobowi produkcji w postaci jednorazowych kapsułek.  Przywracają one skórze optymalną wilgotność, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrową i jędrną cerą. Dzięki regularnemu stosowaniu Kapsułek Biobotulina z Argireliną odbudowie ulega warstwa lipidowa, która stanowi naturalną barierę ochronną skóry. Spłyceniu ulegają też zmarszczki mimiczne na czole oraz wokół oczu.

LEIM Krem Biobotulina plus Retinol

Jest to krem, który szturmem podbił profesjonalny rynek kosmetyczny.  Jego skuteczność zawdzięczamy połączeniu najnowszych technologii (neuropeptydy biomimetyczne) ze sprawdzonymi składnikami odmładzającymi (retinol, elastyna, kolagen).  LEIM Krem Biobotulina plus Retinol jest dedykowany osobom, które zmagają się z problemem zmarszczek mimicznych. Mogą korzystać z niego zarówno młodsze, jak i nieco starsze kobiety z oznakami miostarzenia.  Stosowanie tego preparatu zaleca się po 35. roku życia.

LEIM Krem Biobotulina plus Retinol

LEIM Alternative C Cream

Czy wiesz, że witamina C sprzyja zachowaniu młodego wyglądu? Wynika to z kilku powodów. Po pierwsze, witamina C uczestniczy w syntezie kolagenu, czyli podstawowego białka budulcowego skóry odpowiedzialnego za jej elastyczność.  Po drugie, kwas askorbinowy należy do silnych antyoksydantów. Oznacza to, iż zwalcza wolne rodniki, które przyspieszają procesy starzenia się, w tym powstawanie zmarszczek.  Po trzecie, witamina C rozjaśnia przebarwienia na skórze, które dodają nam lat. Ponadto wykazano też, iż kwas askorbinowy wzmacnia naczynia włosowate oraz błony komórkowe, dlatego zaleca się włączenie tej substancji do pielęgnacji cery naczynkowej.  Stosowanie witaminy C w odpowiednich dawkach wzmacnia także ochronę przeciwsłoneczną.  LEIM Alternative C Cream to odżywczy krem z kwasem askorbinowym, który jest polecany do codziennej pielęgnacji cery zniszczonej i narażonej na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

LEIM Alternative C Cream

Astion 33 Krem Anti-Aging Concentrate

Ten rewolucyjny koncentrat ekstraktów o udokumentowanym działaniu odmładzającym  swoją aktywność zawdzięcza bardzo wysokiemu stężeniu substancji aktywnych. Kosmetyk ma postać kremo-żelu, który szybko przenika w głąb skóry.  Stosowanie kremu Astion 33 Anti-Aging Concentrate w sposób szczególny zaleca się skórze atroficznej, zwiotczałej, o głębokich zmarszczkach i rozszerzonych porach.  Dzięki regularnemu korzystaniu z wyżej wspomnianego kosmetyku wieloletnie przebarwienia i blizny ulegają znacznemu spłyceniu, a nawet całkowitej redukcji.  Wśród substancji czynnych zawartych w kremie Astion 33 Anti-Aging Concentrate znajdują się m.in. ekstrakt ze śluzu ślimaka oraz astaksantyna.

Astion 33 Krem Anti-Aging Concentrate

Bee Pure krem pod oczy z jadem pszczelim

Dzięki połączeniu w jednym kosmetyku jadu pszczelego z miodem manuka opracowano kosmetyk o silnym działaniu anti-aging. Krem pod oczy Bee Pure zmniejsza opuchliznę pod oczami, która często pojawia się jako efekt nieprzespanej nocy. Ponadto omawiany kosmetyk chroni delikatną skórę wokół oczu i naprawia uszkodzone komórki. Zawarte w nim składniki czynne rozjaśniają tę partię twarzy, a zawarty w kremie jad pszczeli stymuluje syntezę kolagenu oraz elastyny, czyli dwóch białek budulcowych skóry odpowiedzialnych za jej jędrność.  Miód manuka wykazuje natomiast silne działanie antybakteryjne, za jego sprawą redukcji ulegają podrażnienia i zaczerwienienia. Bee Pure krem pod oczy z jadem pszczelim dogłębnie nawilża skórę wokół oczu i przyczynia się do jej odżywienia. Oprócz jadu pszczelego oraz miodu manuka w jego składzie znajdziemy olej migdałowy, olej jojoba, kakao, lawendę i aloes.

Bee Pure krem pod oczy z jadem pszczelim

Wszystkie omówione kosmetyki anti-aging oraz inne innowacyjne produkty o działaniu przeciwzmarszczkowym znajdziecie w sklepie internetowym https://sklep.kosmetyki-beata.pl/