Twoje kosmetyki Uroda

Konferencja prasowa Soraya

soraya ideal beauty

„WYSTARCZY JEDEN GEST ABYS POCZUŁA SIĘ PIEKNIEJSZA” – pod takim hasłem 13 maja 2016 r. w warszawskim Forcie Sokolnickiego odbyła się konferencja prakosmetyki Soraya Ideal Beautysowa poświęcona najnowszej linii Soraya ”IDEAL BEAUTY”. Jest to linia dedykowana młodym kobietom, która zapoczątkowała nową odsłonę marki. Nowa Soraya jest  bardzo przyjazna kobiecie, bezpieczna, skuteczna i nowoczesna. Marka idzie z duchem czasu. Zmieniła się zgodnie z oczekiwaniami Polek. Odpowiada na najnowsze trendy i zmieniający się świat. Te informacje przekazała w swojej prezentacji  Ewa Wdowińska –  Marketing Manager.

Konferencję poprowadziła, jak zawsze elegancka i dowcipna, aktorka i piosenkarka, Patricia Kazadi.

Na spotkaniu nie zabrakło Dyrektora Zarządzającego Rafała Szczepkowskiego, który przekazał informacje nt. zmian właścicielskich  oraz Dyrektor Marketingu Elżbiety Mudź, wypowiadającej się na temat nowej strategii i kampanii promocyjnych marki.  Gościem był Maciej Obuchowicz, Dyrektor Strategiczny agencji Lemon Sky, który wystąpił jako ekspert opowiadając, jak zmieniają się potrzeby i oczekiwania Polek. Uczestnikom konferencji przedstawiono odświeżone logo i nowe hasło Soraya NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA MOJEJ SKÓRY .

Tekst sponsorowany

Komentarze (6)

Emilly27k

8 lat temu

Lubię firmę Sorayę. Hasło promujące spotkanie bardzo mi się podoba. Podoba mi się to,że używając kremu marki Soraya czuje się kobieca i ten zapach. Zniewalający. Taki zabierający w kobiecą odchłań na jakiś moment.

dulcynea

8 lat temu

Świetne hasło , zgadzam się z nim.
Soraya to firma produkująca dobre kosmetyki, jest już na naszym rynku ładnych parę lat . Moja Mama stosowała te kosmetyki , a teraz ja.
I zawsze są na czasie , dla wymagających klientek 🙂

Danusiate

8 lat temu

Soraya to jedna z najbardziej kreatywnych i wszechstronnych marek kosmetycznych, bardzo często pojawiają się nowe serie kremów, balsamów, maseczek, które są świetnej jakości, a przy tym niewiele kosztują. Firma rzeczywiście idzie z duchem czasu i wsłuchuje się w potrzeby klientek.

elle@elle

8 lat temu

to prawda Soraya ma swietne jakosciowo kosmetyki , mialam krem Diamond, byl pierwszorzedny i balsamy do ciala bardzo dobre maja

pati25

8 lat temu

Ciekawe hasło.Kosmetyki firmy Soraya są bardzo dobre 🙂 Przeznaczone dla różnych grup wiekowych 🙂

Zostaw komentarz