Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski

Wakacyjna paleta cieni do powiek Kobo Professional Midnight Wonders została opracowana przez Daniela Sobieśniewskiego, popularnego makijażystę, który wizażem zajmuje się profesjonalnie. Jak oceniają ją nasze redaktorki?

Kolory

To niewątpliwie ogromny atut paletki Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski, mamy tutaj do czynienia z iście wakacyjnymi barwami, które odróżniają ten set od innych dostępnych na rynku. Mamy do dyspozycji 10 cieni do powiek, z czego 2 to toppery.  Paletka stanowi przyjemną odmianę dla nudziaków setów z samymi brązami. Tutaj znajdziemy fiolety, czerwień, musztardową żółć, róż, zieleń. Toppery to połyskujące, półtransparentne produkty, które nakładamy na inne cienie w celu uzyskania zjawiskowego efektu. Jeden z nich lśni na różowo. Paletka Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski to idealna propozycja dla kobiet, które nie boją się kolorów. W paletce brakuje jedynie jasnego, bazowego matu, który mógłby ułatwić oswajanie tak żywych barw. Cienie bowiem wyglądają dużo łagodniej, gdy nakładamy je w załamaniu i zewnętrznym kąciku, łącząc z białym czy beżowym cieniem.

Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski

Wykończenie

Mamy tutaj dwa toppery, jedną, połyskującą, malachitową zieleń i aż 7 matów. Te ostatnie są stosunkowo kremowe, przez co praca z nimi stanowi czystą przyjemność. Cienie doskonale się blendują, wykazują dużą przyczepność do powieki.

Pigmentacja

Wszystkie cienie są doskonale napigmentowane, wiadomo toppery nadają tylko blasku spojrzeniu i efekt mokrego wykończenia, nie są to tradycyjne cienie. Żaden odcień nie nastręcza trudności przy makijażu. Niemniej trzeba mieć lekką rękę przy aplikacji kosmetyku. Lepiej nakładać mniej cienia i uniknąć trudnych do roztarcia plam, niż potem zmywać cały makijaż.

Trwałość

Cienie nakładałyśmy na bazę w postaci korektora pod oczy Kobo Professional. Wyglądają nienagannie aż do wieczornego demakijażu. Można je usunąć za pomocą płynu micelarnego.

Cena i dostępność

Paletka Kobo Professional Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski jest dostępna w Drogeriach Natura w regularnej cenie rzędu 69,99 zł.