Kultura Styl życia

Więź – Anna Lewicka

Więź Anna Lewicka

Więź autorstwa Anny Lewickiej stanowi historię młodej dziewczyny, która samotnie zamierza przemierzać ścieżki w Bieszczadach. Pragnie ona znaleźć coś ukrytego głęboko w leśnej głuszy. Niestety, źle określa swoją pozycję i ulega wypadkowi. Na szczęście zajście obserwuje tamtejszy mieszkaniec, Wiktor, który uchodzi za samotnika. Jak potoczą się losy tych dwojga?

Samotnik, który okazał się wybawcą

Wiktor to silny mężczyzna, który potrafi zachować zimną krew w każdych okolicznościach. Ratuje Alicję z opresji i zabiera ją do swojego domu, aby tam w spokoju doszła do siebie. Niestety, młoda kobieta jest zdana tylko na łaskę Wiktora, dookoła nich bowiem hula śnieżyca, która uniemożliwia ściągnięcie fachowej pomocy.

Nieoczekiwane uczucie

Choć Alicja jest nieprzytomna, Wiktor nie daje za wygraną, stara się zbić jej gorączkę i przywrócić jej siły witalne. Gdy opiekuje się tą piękną i kruchą istotą, rodzi się w nim nieoczekiwane uczucie.  Zmarła ciotka Wiktora pozostawiła w domu wiele zapisków i przedmiotów, które mogą pomóc Alicji w odkryciu sekretu.

Pierwsza miłość

Więź to opowieść o pierwszej miłości, uczuciu, które jest wyjątkowe i skrywa magię. Anna Lewicka opisuje w swojej książce zjawiska paranormalne w sposób dokładny, a zarazem przystępny.  Stworzeni przez nią główni bohaterowie wzbudzają sympatię, a ich interakcje pełne są chemii i magnetyzmu. To bardzo dobrze skonstruowany romans z seksownym drwalem w roli głównej.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz