gdzie kobiety lubią być dotykane

Mężczyźni w sposób szczególny upodobali sobie dotykanie kobiecych piersi, pośladków i pochwy, tymczasem ich kochanki lubią być pieszczone także w innych miejscach. Gdzie kobiety lubią być dotykane przez mężczyzn?

Włosy

Kobiety lubią, gdy mężczyzna z wyczuciem dotyka, gładzi i muska ich włosy. Może też zanurzać w nich palce. Tak, jak nie znosimy ciągnięcia za pukle w trakcie seksu, tak lubimy być delikatne dotykane.  Palce na skórze głowie i owijające sobie pasma są mile widziane.  Dotykaj jej włosów z wyczuciem, a będzie naprawdę zadowolona.

REKLAMA

Gdzie kobiety lubią być dotykane przez mężczyzn? Kark

Gdy się tego nie spodziewa, odgarnij jej włosy i pocałuj ją w kark. Gwarantowane, że ją miło zaskoczysz i rozbudzić w niej apetyt na więcej. Pocałunki w kark są bardzo erotyczne, dlatego istnieje spora szansa, że ona zacznie się zastanawiać, jak zdjąć z ciebie podkoszulek.

Obojczyk

Jeśli ma na  sobie bluzkę, którą możesz delikatnie przesunąć  i pocałować ją w obojczyk, to zrób to. To bardzo delikatne miejsce. Całując ją w obojczyk, wysyłasz jej erotyczny sygnał. Po takim buziaku ona zacznie marzyć o seksie z tobą.

Za kolanem

Gdy gdzieś siedzicie, w domu, w restauracji, w korku zacznij ją gładzić dłonią za kolanem. To się sprawdzi, gdy ona ma na sobie sukienkę lub spódnicę, bo przez spodnie, ona nie poczuje tego cudownego mrowienia i dreszczu emocji, jaki dostarczą twoje dłonie.  Po takim geście ona będzie chciała kochać się z tobą i to jak najszybciej. Możesz ją w ten sposób rozbudzać, gdy oglądacie razem film.

Dłonie

Chwyć ją za dłoń i gładź jej palce, przestrzenie między palcami, wewnętrzną i zewnętrzną stronę dłoni. Możesz to robić między ludźmi, gdy razem oglądacie film, idziecie na spacer do parku. Kobiety lubią być dotykane po rękach.  I jest to akceptowane nawet w miejscach, w których nie można sobie zanadto okazywać czułości. Możesz ją dotykać po dłoniach, nawet na komunii swojego chrześniaka.

Wewnętrzna strona ud

Całuj i dotykaj jej wewnętrzną stronę ud, a doprowadzisz ją do szaleństwa. Stymulacja tej części ciała jest szalenie podniecająca. W końcu znajduje się tak blisko pochwy, warg sromowych i łechtaczki. Świadomość, że jesteś tak blisko, z pewnością będzie ją kręciła niesamowicie.

Miednica

Wiesz, że pocałunki w miednicę  i delikatne gładzenie jej palcami może jej sprawić frajdę. To także mocno unerwione miejsce. Na dodatek bardzo wrażliwe na dotyk, zwłaszcza u szczupłych kobiet, które każdą formę dotyku odbierają niezwykle intensywnie.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ