Budgeron Bach z pexels

Internet pełen jest portali przeznaczonych do randkowania. W ostatnich latach strony te zyskały ogromną popularność i duża liczba osób przekonała się o ich skutecznym działaniu. Aplikacje randkowe przestały być traktowane jak sposób na znalezienie przelotnej znajomości i chętnie wybierane są jako narzędzie służące do tworzenia trwałej relacji partnerskiej. W tym artykule pokażemy Wam, jak wybrać odpowiedni portal randkowy, który sprosta naszym wymaganiom i otworzy nam drogę randkowania z idealnymi dla nas osobami.

Który portal randkowy wybrać?

Kwestia wyboru portalu randkowego nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Przy wyborze najlepiej zwrócić uwagę na dwa aspekty, nasze preferencje oraz funkcjonalność danej strony.

Preferencje

Każdy z nas jest inny i ma różne oczekiwania. Jeśli jesteśmy w stanie określić naszą grupę docelową np. osoby o określonej orientacji seksualnej lub wyglądzie, możemy założyć konto na tzw. portalu dedykowanym. Przykładem takiej strony jest portal dla osób plus size, na którym będziemy mogli umawiać się na randki dla puszystych. Pozwoli nam to na jeszcze efektywniejsze poszukiwania i da gwarancję, że wszystkie poznane osoby będą wpisywać się w nasz typ.

Funkcjonalność

Kolejny aspekt to funkcjonalność strony. Warto wybierać takie, które polecane są przez innych użytkowników, lub te, które widnieją na wysokich miejscach w rankingach stron randkowych. Standardowo musimy zwrócić uwagę na:

  • Ilość użytkowników – im więcej, tym lepiej, nie poleca się zakładania kont na portalach z liczbą użytkowników poniżej kilkunastu tysięcy.
  • Udogodnienia i funkcje – im więcej przydatnych funkcji, takich jak video rozmowy, precyzyjna wyszukiwarka czy testy osobowości, tym lepiej.
  • Bezpieczeństwo – należy zwrócić uwagę na zabezpieczenia, certyfikaty bezpieczeństwa i weryfikację użytkowników.
  • Łatwa obsługa – przejrzysty interfejs i intuicyjna obsługa strony to podstawa.
  • Przystosowanie mobilne – jeśli chcemy korzystać ze strony na telefonie, musi ona być dostosowana do urządzeń mobilnych lub musi posiadać aplikację.

Gdzie szukać portali randkowych?

Mimo że jest wiele aspektów, na które warto zwrócić uwagę, to znalezienie dobrej strony wcale nie jest takie ciężkie. Najlepiej założyć konta na kilku najbardziej polecanych stronach i sprawdzić, która z nich najbardziej nam odpowiada. W tym celu najlepiej wykorzystać internetowe rankingi. Portale, które się na nich znajdują, posiadają wysokie opinie i wszystkie najpotrzebniejsze funkcje.

Polecane serwisy randkowe

Jednym z lepszych portali towarzyskich jest Kismia.com. Strona ta zrzesza ponad 100 milionów użytkowników z całego świata i dostępna jest aż w 8 wersjach językowych. Posiada wszystkie najlepsze funkcje, dzięki którym z łatwością możemy znaleźć partnera. Dodatkowo portal ten weryfikuje wszystkich swoich użytkowników. Daje nam to większe poczucie bezpieczeństwa i uniemożliwia podszywanie się pod inne osoby.

Największą zaletą tej strony są jednak precyzyjne filtry wyszukiwania, które umożliwiają wybranie wąskiej grupy potencjalnych partnerów na podstawie naszych indywidualnych preferencji. Nie musimy więc zakładać kont na portalu dedykowanym konkretnej grupie. Na Kismia, mamy wszystko, co potrzebne w jednym miejscu.