Miłość i związki

Jestem o nią zazdrosny

jestem taki zazdrosny

Mężczyźni czasem to prawdziwi zazdrośnicy, a podobno to my kobiety suszymy im głowy, gdy spojrzą na jakąś naszą koleżankę lub ekspedientkę w sklepie. W internecie aż robi się od wpisów zatytułowanych: jestem o nią zazdrosny. Sprawdź, co najbardziej niepokoi mężczyzn.

Ona jest bardziej doświadczona niż ja

Byli faceci są zawsze wielkim problemem dla mężczyzny. Każdy facet zastanawia się, jacy oni byli z charakteru, wyglądu i czy sprawdzali się w roli kochanków. Na dodatek on zastanawia się, dlaczego wam nie wyszło i czy przypadkiem wciąż nie wzdychasz do swojego eks. Facet po prostu boi się, że odda ci serce, a ty go zostawisz dla byłego. Na dodatek, jeśli sam nie miał zbyt wielu partnerek, obawia się, że w łóżku jest strasznie słaby na tle nieznanych mu rywali.  Nie pomoże tłumaczenie, że jest ci z nim super. Jedyne, co możesz zrobić, to nic nie mówić o swoich eks, bo to przeszłość. A on powinien przestać się interesować, ilu mężczyzn miałaś przed nim, bo to nie ma żadnego znaczenia, bo teraz kochasz jego i jesteś mu w pełni oddana.

Ona ma zdjęcie z facetem na wyświetlaczu

Zanim zrobisz wielką aferę, to sprawdź, co na tym zdjęciu robią. Całują się? A  może tylko się przytulają. Możesz zapytać, kto to jest. Może się okazać, że nosi zdjęcie z kuzynem lub najlepszym przyjacielem, który zawsze ją wspiera i nie ma to żadnego podtekstu erotycznego.

Ona chce pomagać obcym facetom

Kobiety czasem tak mają, że chcą komuś pomóc. Facetowi, który nie zna drogi, mężczyźnie, który coś zgubił etc. To zwyczajny ludzki odruch, a nie powód do zazdrości. Nie sądzisz przecież, że każdy napotkany facet to dla niej potencjalny kochanek. Ona ich nie postrzega pod kątem seksualnym.

Ona ma wielu kolegów

Żyjemy w XXI wieku, kobiety studiują, robią kariery i nawiązują przyjaźnie z płcią przeciwną. To normalne, ważne są jednak granice.  Jeśli ona z nimi tylko rozmawia, żartuje, ale już np. nie pozwala sobie na dotyk inny niż krótkie przytulenie na powitanie, to jest dobrze. Gorzej, gdy spędza z nimi za dużo czasu, rzuca erotyczne dowcipy i bezkarnie flirtuje.

Ona za dużo rozmawia z obcymi facetami na moich oczach

To, że potrafi podejść i zagadać do obcej osoby, jest wygadana, miła i towarzyska jeszcze nic złego nie znaczy. To, że gada z twoimi kolegami, to przecież żadna zbrodnia. Pewnie chce załapać z nimi dobry kontakt i tylko tyle.  Robi to ze względu na ciebie, a nie przeciwko tobie.

Ona studiuje w innym mieście

Wybrała inne miasto, bo może tamtejszy poziom nauczania jej bardziej odpowiada. Poza tym w jednych miastach łatwiej o dorywczą pracę niż w innych. Akurat tego rodzaju decyzji nie należy traktować zero-jedynkowo. Gdyby mnie kochała, studiowałaby na miejscu, a nie 150 km stąd. Nie można być takim egoistą, trzeba pomyśleć też o jej dobru.

Ona ubiera się zbyt kobieco

To chyba zaleta, bo masz piękną i atrakcyjną kobietę u swojego boku. Co złego jest w kobiecych stylizacjach? Ano to, że inni faceci też ją dostrzegają na ulicy i mogą do niej zagadać.  Ale prawda jest taka, że nawet jak jest bardzo wystrojona, to jeśli jej na tobie zależy, nie będzie zainteresowana innymi mężczyznami.

Ona jest taka piękna

Wiadomo, że piękne kobiety przyciągają uwagę mężczyzn. Zapewne znajdzie się niejeden, który uzna ją za bardzo atrakcyjną i pociągającą. Ale jeśli jej na tobie zależy, to nie będzie ci doprawiała rogów. Bo i po co?

Ona jest taka idealna, każdy chciałby z nią być

Ma fajny charakter, jest bardzo mądra i piękna, a to oznacza, że wielu facetów o niej marzy. Ale tutaj także dochodzi kwestia większej wiary w siebie. Ty możesz być tym jedynym, którego nie zostawi, nawet jak u jej drzwi stanie sam Rui Patricio.

Ona tak rzadko mnie przytula i nigdy nie mówi, że mnie pragnie

To może budzić u mężczyzn lęk, że ona nie szuka bliskości, bo ich nie kocha, ma kogoś innego na oku, wzdycha do byłego, szefa, kolegi z pracy.  Niemniej czasem powody są bardziej prozaiczne. Ona nie wie, czy może cię dotknąć, bo boi się twojej reakcji.

Ona pisze z jakimś typem

Zależy o czym pisze, jak często, jak długo i czy to przed tobą ukrywa. Sama rozmowa z kolegą z pracy nt. nowych komputerów w firmie nic nie znaczy. Gorzej, jakby wysyłała mu zdjęcia swoich nowych sukienek i pytała go o radę.

Ona była na piwie z kolegą z pracy

To niepokojące, jeśli to przed tobą ukryła, a po tym piwie zaczęła się inaczej zachowywać. Jeśli jednak wszystko jest bez zmian, to może to było koleżeńskie piwo? W końcu to nic nie musi znaczyć. Koledzy wychodzą razem na piwo.

Obcy faceci komplementują ją na Instagramie

To niech ją komplementują, znaczy, że masz bardzo ładną kobietę i mają ci czego zazdrościć. Ważne, że ona ich nie wychwala pod niebiosa.  Oni mogą do niej nawet wzdychać, ważne, aby ona tego nie odwzajemniała i była tobie wierna.

Dodaj komentarz