Uroda

Jaki kolor szminki pasuje do twojego charakteru?

Jaki kolor szminki pasuje do twojego charakteru

Twój charakter bardzo często znajduje odzwierciedlenie w twoim makijażu. Dużo mówi o nim wybór szminki. To, jaką pomadką malujesz usta, zależy od twojej osobowości.  Jaki kolor szminki pasuje do twojego charakteru?

Kobieta sukcesu

Kobiety, które robią karierę zawodową często stawiają na wyraziste kolory w makijażu. Chętnie sięgają po czerwień, która nadaje im wargom zmysłowego charakteru. Nie boją się takich intensywnych kolorów, bo śmiało kroczą przez życie. Poza tym czerwone usta bywają utożsamiane z władzą, co przydaje się w biznesie. Kobieta sukcesu wie, że zwykła szminka może odmienić cały makijaż. Pozwala jej zrezygnować z nakładania cieni i rysowania kresek.

Kobieta podatna na wpływy innych

Ona maluje się wszystkimi kolorami tęczy. Ma mnóstwo pomadek, także takich, które nie pasują do jej typu urody. Wynika to z faktu, że ona ślepo podąża za najnowszymi trendami urodowymi. Wystarczy, że jakiś projektant wypuści zielone szminki, a ona już wie, że musi je mieć.  Co z tego, że są niepraktyczne i nie pasują do zbyt wielu kreacji?

Pragmatyczka

Stawia na make-up no make-up, czyli nakłada podkład, tuszuje rzęsy, korzysta z beżowych cieni i pomadek w odcieniach nude. Wychodzi ona z założenia, że ewentualne niedociągnięcia w makijażu oraz jego ubytki pozostaną niezauważone dzięki wyborowi dość neutralnej kolorystyki.

Dodaj komentarz