jak-urozmaicac-zycie-seksualne

Chęć urozmaicenia sobie życia seksualnego to wyraz dojrzałości. Z jednej bowiem strony wierność partnerowi przez lata, z drugiej zaś niezgoda na nudę i rutynę w związku przyprowadziły Cię do momentu, w którym zadajesz sobie pytanie: jak urozmaicić sobie życie seksualne?

Krok pierwszy – przełamać nudę.

„Urozmaicić” zacznijmy od zmieniać. Niech więc znana Twojemu mężowi kobieta przeobrazi się w seksowną uwodzicielkę np. za pomocą erotycznej bielizny, wyszukanego stroju, jakiegoś gadżetu, który dodatkowo będzie stymulował wyobraźnię Twojego męża. Zmiana, której się nie spodziewamy ma ogromny wymiar motywujący. Jesteśmy ciekawi, co będzie dalej…

Krok drugi – zrób coś szalonego

Przełam wstyd i zostań gwiazdą filmu erotycznego z… własnym udziałem. Jeśli do tej pory tego nie próbowaliście możecie spróbować uwiecznić chwile bliskości na zdjęciach, lub filmie z kamery. Efekt może was zaskoczyć. Niewątpliwie będzie to miłym powiewem świeżości w waszej sypialni.

Każda kobieta lubi czasem coś w sobie zmienić – sposób uczesania, makijaż czy styl ubierania. Dlaczego zatem nie miałabyś zainicjować takiej przemiany w waszym życiu seksualnym? Wyjście z sypialni może być całkiem ciekawym doświadczeniem…

Krok trzeci – szkoła uwodzenia

Kobieta powinna być dla mężczyzny zawsze trochę tajemnicą i wyzwaniem. Motywacje seksualne zwykle wynikają z tych pozaseksualnych. Po prostu podobają nam się ludzie, którzy nam imponują, są ciekawi, rozwijają się, robią coś niezwykłego, maja to osławione “coś w sobie”. Zadbaj więc nie tylko o zewnętrzną stronę swojej osoby, ale także o to, by Twój mąż miał ochotę pójść do łóżka z tym, co w środku. Najseksowniejszy organ masz w swojej głowie.

Pikanterii w chwilach intymnych dodaje niesamowicie umiejętność uwodzenia i flirtowania. W dojrzałym związku, w którym panuje przyzwolenie na otwarte mówienie o swoich fascynacjach seksualnych, możecie spróbować rozmaitych łóżkowych scenariuszy, gier i zabaw erotycznych.

Ograniczeniem jest tutaj wyłącznie wasza wyobraźnia…Także czas puścić wodze fantazji i czerpań ogromna radość ze swojego życia seksualnego.

Joanna P.