Seks

Gry erotyczne, które podniosą temperaturę w waszej sypialni

gry erotyczne

Gry erotyczne zapobiegną rutynie i podniosą temperaturę w sypialni. Wcale nie musisz wydawać majątku na plansze i inne gadżety. Wystarczy odrobina pomysłowości, a czeka was niezapomniana zabawa pełna gorących wrażeń. Puść wodze fantazji i namiętności.

Zbuduj nastrój muzyką

Czy kiedykolwiek kochałaś się przy muzyce? Uwierz, naprawdę warto wprowadzić do sypialni odrobinę szaleństwa i puścić jakąś seksowną playlistę na laptopie. Muzyka uczy kreatywności, poza tym zachęca do dobrej zabawy i pozwala się wyluzować. Jakby tego było mało, znika krępująca cisza i możesz przestać przejmować się wydawanymi przez siebie dźwiękami.

Fotel w sypialni

Nie służy tylko do oglądania telewizji. Niech on usiądzie na nim, a ty przejmij stery. Usiądź na nim okrakiem i namiętnie całuj. Podnosząc biodra i pozwalając im opadać, ocierając się o jego penisa itp., możesz dostarczyć wam obojgu mnóstwo przyjemności. A gdy wystarczająco podniecisz się grą wstępną, możecie kochać się w pozycji siedzącej.

Doceń jego męskość

Każdy facet pragnie, aby kobieta doceniła jego męskość. Powiedz mu szczery komplement. Możesz pochwalić jego ognisty temperament, namiętne pocałunki, szepnąć mu parę miłych słów nt. męskiej klaty, a na koniec powiedzieć, czym doprowadza cię do szaleństwa podczas seksu.

Striptiz

Jeśli jesteś odważna i nie masz kompleksów, możesz przygotować striptiz specjalnie z myślą o swoim wybranku. Przećwicz wcześniej cały układ przed lustrem, puszczając sobie odpowiednią muzykę. A potem powtórz to na jego oczach. Twój facet będzie wniebowzięty, że trafiła mu się tak piękna i odważna kobieta.

Zainteresuj się jego pupą

To nieprawda, że mężczyźni zainteresowanie ich pupą traktują jako coś ohydnego i zdrożnego. Owszem, oni nie lubią, gdy interesujesz się ich odbytem, ale spokojnie możesz łapać go za pośladki. Żaden facet się do tego nie przyzna wprost, ale sprawia mu to przyjemność. Gdy się kochacie, a on jest na górze, złap go za pośladki i uściskaj je z wyczuciem. Musisz robić to nieco mocniej, niż gdybyś dotykała samej siebie. Pamiętaj, on ma grubszą skórę niż ty, dlatego możesz sobie pozwolić na nieco więcej.

Gry erotyczne. Przejmij inicjatywę

W ten wieczór wczuj się w rolę uwodzicielki, która bierze, co chce.  Delikatnie popchaj go na łóżko, rozbierz go i siebie, całuj namiętnie, dotykaj i uprawiaj z nim seks w pozycji na jeźdźca i odwróconą kowbojkę. Mężczyźni nie mają nic przeciwko, abyś od czasu do czasu to ty przejęła kontrolę w sypialni.

Seks w ubraniu

Nie musicie się rozbierać, aby uprawiać seks. Całujcie się i dotykajcie zmysłowo, ale róbcie to przez ubranie. A następnie podnieś spódnicę, pozbądź się majtek i kochajcie się częściowo ubrani. To mega podniecające, ponieważ kojarzy się z szybkim numerkiem i seksem w miejscu publicznym.

Ciepło zimno

Napisz na karteczkach swoje seksualne marzenia, następnie schowaj je w różnych miejscach w sypialni. Niech on szuka karteczki kierowany przez ciebie określeniami ciepło/zimno. Gdy znajdzie jedną z nich, spełnia twoją erotyczną fantazję.

Zabawa kostką

Potrzebujesz kostki do gry, dwóch kartek i dwóch długopisów. Każdy z was numeruje swoje erotyczne fantazje od 1 do 6, to mogą być pieszczoty piersi, seks na stojąco, długie pocałunki, seks oralny.  Następnie rzucacie kostką i robicie to, co kryje się pod wyrzuconym numerkiem z listy drugiej połówki.  Dreszczyk ekscytacji połączony ze spełnianiem erotycznych pragnień to jest to.

Prawda czy wyzwanie

Wymaga od was odwagi i otwartości. Jedna strona zadaje ci pytanie, na które możesz odpowiedzieć lub wymigać się od odpowiedzi, podejmując wykonania wyzwania wskazanego przez partnera. Aby uniknąć niezręczności, możecie się umówić, że unikacie tematów związanych z poprzednimi związkami.

Gra w butelkę

Wypijcie wino lub piwo, a pustą butelkę wykorzystajcie do wskazania tego, co będziecie robić dziś w łóżku. Podzielcie kartkę na sześć części i każdą  z nich podpiszcie pozycją lub pieszczotami, na które macie ochotę. Następnie kręcicie butelką i zdajecie się na zrządzenie losu.

Bądźcie dla siebie wyrozumiali i kochający. Nie wpisujcie rzeczy, których druga połówka nie lubi i co do których ma opory. Unikajcie seksu analnego, jeśli kobieta go nie akceptuje, klapsów, podduszania, BDSM itp.  Poruszajcie się po bardziej przyjaznych terenach. To ma być dobra zabawa dla obojga.

Dodaj komentarz