erotyka-masazu-tao

Masaż od zawsze stanowił najbardziej energiczną i mistyczną formę komunikowania się pomiędzy ludźmi. Od zarania dziejów dotyk miał kluczowe znaczenie w zacieśnianiu i podtrzymywaniu więzi, szczególnie tych erotycznych.

Budowaniem trwałych i namiętnych relacji pomiędzy kochankami, zajmuje się właśnie masaż TAO, którego korzenie wywodzą się z filozofii taoistycznej. Największą zaletą tego typu relaksu jest fakt, że próbuje zaktywizować do zmian i namiętności osoby w stałych, długoletnich związkach. Jego erotyka opiera się na harmonii, dopasowaniu i wzajemnym przenikaniu się pozornych przeciwności.

Taoistyczna jedność

Taoizm to najstarsza z Chińskich filozofii. Utożsamia duchowy system życia, traktujący kwestie medytacji czy seksualności. Z sferze duchowej koncentruje się na kontemplacji otaczającego nas świata oraz analizie każdego jego detalu. Nie walczymy ze światem, lecz staramy się go akceptować i poddawać się nurtowi rzeczywistości.

Nie oznacza jednak bierności – jest bardziej przyrównywany do płynięcia z nurtem rzeki, łagodnego opływania skał, niż do bezmyślnego podążania z prądem życia i pędem za modą. Jest to zasada niedziałania, która wymaga rozwagi i akceptacji.

Z praktycznego punktu widzenia taoizm skupia się na wskazówkach jak zdrowo żyć, co zrobić aby zachować młode ciało czy udziela rad jak wykorzystywać seksualną energię. Daje wskazówki jak rozwinąć swoje seksualne zdolności dzięki medytacji. Bardzo ważnym aspektem jest prezentowanie spożytkowanie energii seksualnej, która niekoniecznie ma związek z erotyką.

Anna 14-stek i JPR